Ahoj,
hledám spolucestovatele / spolucestovatelku do Maroka (nebo skupinku lidí) - ovšem nejlépe maximálně 3, abychom byli sudý počet. Eventuálně by se dalo domluvit lichý počet, ovšem maximálně (se mnou) 5 lidí.Je mi 25, termín odjezdu 2.8.-22.8.2019 (dá se upravit dle domluvy).V Maroku jsem již jednou byl 10 dnů a tak nějaké zkušenosti mám. Cestoval jsem bez cestovky a "bez jakýchkoliv plánů" rozhodoval jsem se svobodně a téměř denně.Hledám někoho, koho láká podobný styl cestování. Garantuji, že budete mít nezapomenutelné vzpomínky. :-) Podrobnější informace např. ohledně cen Vám mohu poskytnout přes e-mail viz níže.Koho hledám? Takže určitě Vás musí lákat podobný styl cestování. Dále byste měli splňovat tyto požadavky:- nebýt lenivý, být schopný ujít pár km pěšky (osobně lidi neženu a také to beru jako odpočinkouvou dovolenou, tzn. není problém se domluvit a v nějakém městě zůstat třeba 3 dny; klidný spánek a nemusíme vždy vstávat brzo).- RESPEKTOVAT MÍSTNÍ KULTURU
- umět se rozumně domluvit a vždy najít společné řešení (např. v plánu cesty nebo v krizových situacích, které nastat samozřejmě mohou).
- úsměv ve tváři :-)
- Dále vše zodpovím e-mailem, čím více píši, tím méně lidí to čte. Jooo, ještě jednou podmínkou je, abychom se alespoň jednou osobně viděli... Člověk se tak nejlépe pozná a první dojem rozhodne, jestli ano, či nikoliv :) E-mail: [email protected], tel.: 605012109 - preferuji e-mail. Pokud by byl zájem, tak poté mohu dát kontakty na některé lidi, kteří již se mnou cestovali a mohou říci názor na mě. :-)
Nemám problém s tím vidět některá města znovu a ukázat Vám ty nejzajmavější místa.Budu se těšit, ahoj!
Čauky hledáme jednotlicve či partu lidí co miluje (udržitelné) cestování a chce ho zažít netradičně a hlavně svým cestováním neškodit ovzduší - pojedeme na Plachetnici tedy převážně s větrem ozávod.
Kodaň - Bergen 10.5. - 23.5.
Plán: z dánského hlavního města KODAŇĚ se vydáme na severCestou zastávky ve městě Helsingborg se zámkem z Hamleta, ostrov Anholt, nejsevernější poušť Evropy, pozorování tulenú. Norsko Kristansand s mořskými národními parky, Stavanger.
Cíl je město Bergen, nás čeká ještě návštěva města Stavanger a přilehlého Tordu s četnými vodopády. V Bergenu pak plavbu zakončíme stylově!
Výdaje za plachetnici se dělí mezi posádku. Kapitána máme a žádné zkušenosti nejsou potřeba.
Napište mi:)
[email protected]
Ahoj,
hledám spolucestovatele / spolucestovatelku do Maroka (nebo skupinku lidí) - ovšem nejlépe maximálně 3, abychom byli sudý počet. Eventuálně by se dalo domluvit lichý počet, ovšem maximálně (se mnou) 5 lidí.Je mi 25, termín odjezdu 2.8.-22.8.2019 (dá se upravit dle domluvy).V Maroku jsem již jednou byl 10 dnů a tak nějaké zkušenosti mám. Cestoval jsem bez cestovky a "bez jakýchkoliv plánů" rozhodoval jsem se svobodně a téměř denně.Hledám někoho, koho láká podobný styl cestování. Garantuji, že budete mít nezapomenutelné vzpomínky. :-) Podrobnější informace např. ohledně cen Vám mohu poskytnout přes e-mail viz níže.Koho hledám? Takže určitě Vás musí lákat podobný styl cestování. Dále byste měli splňovat tyto požadavky:- nebýt lenivý, být schopný ujít pár km pěšky (osobně lidi neženu a také to beru jako odpočinkouvou dovolenou, tzn. není problém se domluvit a v nějakém městě zůstat třeba 3 dny; klidný spánek a nemusíme vždy vstávat brzo).- RESPEKTOVAT MÍSTNÍ KULTURU
- umět se rozumně domluvit a vždy najít společné řešení (např. v plánu cesty nebo v krizových situacích, které nastat samozřejmě mohou).
- úsměv ve tváři :-)
- Dále vše zodpovím e-mailem, čím více píši, tím méně lidí to čte. Jooo, ještě jednou podmínkou je, abychom se alespoň jednou osobně viděli... Člověk se tak nejlépe pozná a první dojem rozhodne, jestli ano, či nikoliv :) E-mail: [email protected], tel.: 605012109 - preferuji e-mail. Pokud by byl zájem, tak poté mohu dát kontakty na některé lidi, kteří již se mnou cestovali a mohou říci názor na mě. :-)
Nemám problém s tím vidět některá města znovu a ukázat Vám ty nejzajmavější místa.Budu se těšit, ahoj!
Ahoj je 45 let a hledám úplně stejné věci jako [email protected]