Toulá se ještě někde po světě svobodná, přirozeně inteligentní, slečna s vyřešenou minulostí a jasnou představou o všem budoucím? Taková, které nejsou cizí celoroční pěší i cyklo toulky přírodou, cestování po ČR i kousek dál a méně tradičně, focení, kultura, výstavy? Která stále ještě vydrží pár dní pod stanem ale neztratí se ani v divadle. Která je tak trošku blázen a sama je aktivní? Stejné mohu i nabídnout. Pokud jsi ze západních Čech, tak máš silné bonusové body. Vašek (37)
P.S. Kontakt je [email protected]
To zní úžasně mohli by jsme se více domluvit osobně?
tady je můj mail: [email protected]
Přeji hezký den
Stále aktuální. Po emailech, případně i telefonicky můžeme doladit detaily tohohle odvážně načrtnutého výletu. Díky, hezký den!
ahoj, hledám ženu na společnou turistiku, cestování, lezení a podobné aktivity v přírodě, popřípadě časem do společného života. Ideálně z Moravy, ale není podmínkou. Pro začátek můžeme vymyslet něco na velikonoce, lezení, turistika, výlet, dle počasí a domluvy. Petr, 39 let, J. Morava. email: petr.nek (zavináč) seznam
Zdravím všech plánuju vyrazit někam do zahraničí 19-22.4.(Velikonoce) a 8-12.5. minulej rok jsem touhle dobou měl za sebou už tři cesty, trochu to flákám, je třeba to dohat :-) Moje nápady zatím Budapešť a okolí, Rakousko, nebo Itálie, ale jsem přístupnej nápadům, i bláznivým. Já 31. Pište na email: [email protected]
Hledá se spřízněná duše, co žije trochu jinak než nám vnucuje ta dnešní rychlá a reklamní doba. Člověk zhruba středního věku, který stále v srdci nosí hodnoty a odkaz svobodných havlových devadesátek, je stoupencem zelené a lidskoprávní politiky a názorů, má třeba blízko k východním filosofiím, různým domorodým kulturám, k alternativám vůči konzumnímu mainstreamu a snaží se neztratit svůj lidský rozměr, obyčejnou lidskou moudrost a nadhled. Spíš hledám chlapíka, protože jsem tak orientován. Jde mi ale hlavně o silné přátelství, souznění a porozumění,vzájemnou podporu, (ne vztah či cokoli jiného). No a to se v dnešní době nesnadno hledá. Jsem 47 letý pohodář z Prahy, duší furt docela kluk, v devadesátkách jsem jel trochu na hippie vlně a hodně cestoval po Asii. Stále si udržuji staré dobré hodnoty a vnímání, jsem nadšenec do nezávislého cestování s batohem, do pěších výletů, vandrů, poutí, jako dopravu krom vlastních nohou naprosto preferuji vlak a železnici, mám moc rád knihy a knihkupectví, malé filmové přehlídky, muziku 60.-70.let-rock, pop, jazz, folk, blues, etno. U nás doma mám v srdci nejraději krajinu na sever od Prahy (Středohoří, Českolipsko)a z cizích zemí a kultur miluju nejvíc Asii, hlavně Tibet a země tibetského buddhismu, Indie, Japonsko a Korea, Írán a Kavkaz. Z Evropy nejvíc Balkán (od Maďarska po Turecko)a hodně moc také Skandinávie, Holandsko a Skotsko. Z jiných koutů světa ještě Peru a Polynésie. Budu moc rád, když se ještě najde podobný blázen a nadšenec, je nás fakt už jak šafránu. Prosím aby mi nepsali žádní babišovci, zemanovci, okamůrovci, pravicový egoisté i levicový bolševníci a inženýři nesvobody. Ani závisláci na autech, mobilech, sociálních sítích a jiných nezbytnostech dnešní doby. A ani fanatičtí nekuřáci, abstinenti a sportovci typu cyklista a inlinista. Děkuji za pochopení. Přeji všem dobrým duším štěstí a pohodu do života a splnění cestovatelských snů. Můj email : gullspang@seznam.cz