Sicílie nic ? Jan
Sicílie nic ? Jan
Ahoj, mám v plánu jet v červenci na Ukrajinu na hory se stanem a úplně se mi tam nechce samotnýmu, pokud byste se někdo chtěli přidat, ozvěte se na mail [email protected]
Čas: Kdykoliv v průběhu července.
Na jak dlouho: Celkem přibližně 9 dní z toho 5 až 6 na horách (15–20 km denně).
Cena: 2200 Kč - doprava vlakem, 2x ubytování.
Bližší info do mailu
Zdravím všech plánuju vyrazit někam do zahraničí 19-22.4.(Velikonoce) a 8-12.5. minulej rok jsem touhle dobou měl za sebou už tři cesty, trochu to flákám, je třeba to dohat :-) Moje nápady zatím Budapešť a okolí, Rakousko, nebo Itálie, ale jsem přístupnej nápadům, i bláznivým. Já 31. Pište na email: [email protected]
Ahoj. Jezdíme již několik let každoročně na jachtu - plachetnici. Letos Lefkada 1. - 8. června 2019, proplujeme ostrovy v Jónském moři. Je to "pánská jízda", manželky necháváme doma :o), bohužel ale spousta lidí dostává doma i zákazy a pak ty problémy jako čas, peníze apod. takže nám většinou někdo chybí. Hledám proto zájemce o případné doplnění posádky, nejlépe něco jako my 40 +/-, příp. i skupinu osob, která dělá jachting a řeší něco podobného ke spojení. 777674747, [email protected]
Ahoj,
rozepíši se ve zkratce a případné dotazy zodpovím v soukromé zprávě. Hledám zájemkyni, zájemce (popř. skupinku lidí - ovšem do určitého počtu).Cílovou destinací je Maroko a to začátkem srpna. V této zemi jsem již individuálně cestoval a tak zkušenosti určitě jsou. Hledám někoho, koho baví nejenom lenošit, ale také poznávat místní kulturu, architekturu, historii, objevovat dosud nezvyklé věci,... Mám zde také pár přátel a konkrétně s jedním (který byl také naším hostitelem) jsem domluvený na vícedenním cestováním s jeho automobilem. Podrobnější dotazy zodpovím v soukromé zprávě.Podmínky:- přibližně stejný věk (mně 25);- respektování místní kultury;- schopnost ujít alespoň pár kilometrů;- hledat kompromisy, nevyhledávat důvody, proč něco nejde, nebo proč se nechce (najít vždy alternativu);- nebýt zvyklý pouze na luxus;- být tolerantní;- ...;
Dovolená je také určitě odpočinkem (a vše záleží na domluvě). Nutnou podmínkou je osobní setkání, abychom zvážili, zda si budeme rozumět.
Budu se těšit, ahoj! :-)
e-mail: [email protected]