Jak to chodí v thajském go-go baru

Jak to chodí v thajském go-go baru

Nevěřili byste, co všechno thajské dívky dovedou provést částmi těla, které by měly zůstat skryty. O své zážitky z go-go baru se s námi podělily dvě odvážné cestovatelky.

„Na radu našich cestovatelských kamarádů jsme se i my rozhodli zažít Thajsko se vším všudy, což nepochybně zahrnovalo i slavné představení ping pong show. Návštěvu show jsme naplánovali jako závěrečné vyvrcholení naší pěti týdenní cesty po Indočíně, kterou jsme zakončili jak jinak než v Bangkoku, výchozí bráně do západního světa,“ vzpomíná Radka, jak vlastně přišla na nápad navštívit jeden z bangkockých barů nechvalně proslulých pravidelným provozováním gogo show. Jak sama říká, navštívená země by se měla poznat zevrubně, se všemi jejími klady i zápory. A chcete-li říct, že jste poznali Bangkok, chtě nechtě musíte vyrazit na nějakou tu lechtivou show.

Banány a ping pong show

Jak Radka popisuje, není vůbec obtížné se na tokovou „akci“ dostat:“ V pondělí večer jsme vyrazili na obhlídku slavné batůžkářské ulice Khaosan Road, zda si nás náhodou pro tuto atrakci někdo neuloví sám. Nejdříve se nám nedařilo, ale pak jsme náhodně oslovili tuktukáře v růžovém mundúru, který měl evidentně „kontrakt“ s jistým klubem. Okamžitě nám předložil program celé večerní session a začala se dohadovat cena. V komunikaci s ním jsme byli přeci jen dost obezřetní, bílá tvář a vyděšený výraz v obličeji opodál stojící kamarádky Báry mluvil za vše.“ Tuktukář je samozřejmě odvezl do čtvrti Patpong, která je opravdovým srdcem thajského sexuálního průmyslu. Nejvíce se obchod se sexuálními službami rozrostl v letech šedesátých, kdy se Bangkok stal oblíbeným cílem dovolených vojáků z vietnamské války.

V Bangkoku ale kvetou i další neřesti. Přečtete si reportáž Město hříchů studentky, která zde strávila celý semestr. Na druhou stranu ani jiná thajská města nezůstávají pozadu. Jedním z dalších center prostituce je hříšná Pattaya.

„Klub byl menší a ponurý, všude byla zrcadla, na jedné straně bar a naproti němu přibližně padesát židlí postavených do čtverce, který obklopoval hlavní pódium ohraničené čtyřmi tyčemi. Obsluha nás usadila a my už mohli jen pozorovat, co všechno zvládnou slečny určitými orgány provozovat,“ dostává se Radka k samotnému obsahu poněkud peprného představení.

„Aktérky nám předvedly několik čísel, kdy z vagíny postupně vyndávaly několikametrové stuhy s rolničkami, kterými pak obmotávaly vyděšené mužské osazenstvo. Nezdráhaly se ani pískat na píšťalku, střílet nábojem balonky ve vzduchu, vystřelovat banán či kouřit cigarety. Poté nás další paní přivítala – asi nelze říct „vlastnoručně“ – napsanou cedulí „Welcome in Thailand“. Vrcholné číslo předvedla slečna, která zvládla otevřít železnou zátku od Coca Coly a posléze do sebe plnou takovou lahev vody otočila,“ popisuje.

K jednomu z nejznámějších čísel, ale thajské lehké děvy potřebují malé bílé balónky na ping pong. Radka popisuje představení věcně: „Slečna do sebe naráz vloží tři až čtyři ping pongové míčky, postupně je vystřeluje a snaží se jimi trefit přistavenou nádobu. Celou akci pak zakončila dvojice live sexem, který tam snad ale ani být nemusel.“

Čtrnáctiletá striptérka

Silné zážitky si z podobného baru odnesla i Šárka. Do Thajska se v sedmnácti přijela potápět za velrybím žralokem a bangkockou noční zábavu si s kamarády prostě nemohli nechat ujít.

„Vstup byl pouze od 18, pochopitelně pouze formálně, vzhledem k tomu, že mě teda 18 nebylo ani omylem. Bárek takový poměrně normální, žádný šantán, žádná křiklavá výzdoba, prostě taková „skoro hospoda“. Uprostřed místnosti oválné podium asi půlmetr vysoké s taneční tyčí, kolem něho židličky pro případné pozorovatele. Vešli jsme s partou asi 12 potápěčů a šli si dát k baru nějaký drink, všude kolem malé Thajky. Všechny nám připadali dost stejné, každá chtěla koupit drink a za to si s námi anglicky povídaly. Koupila jsem teda jedné dívce drink a z rozhovoru zjistila, že jí je 14. To už se ale nad oválným pódiem rozsvítila světla a my a několik Němců jsme se odebrali na „show“,“ začíná Šárka. Popisuje, jak se na pódiu střídala jedna holka za druhou a každá po svém bizarním čísle hezky uklidila tímtéž hadrem.

Program je v podstatě stejný jako v prvním zmiňovaném případě. Přesto si „akrobatky“ pár novinek přichystaly. „Jedna z holek do sebe po úvodním tanečku vsunula neoloupaný banán a vyndala oloupaný. Utřela podium zmiňovaným hadrem jako její předchozí kolegyně a odešla. Následovala další Thajka s nafukovacími balónky, jeden z Němců je musel na kraji podia podržet a ona je z druhého konce sestřelovala. Asi si říkáte, že to nic není, ale ona do sebe vkládala šipky a ty střílela svou vagínou. Pochopitelně všechny trefila. Němec, původně velký rudoch, byl bílej jak stěna, ale neuhnul, to je fakt. Po svém vystoupení i tahle holka vzala hadr a utřela podium,“ dodává Šárka.

Nejdrsnější a nejnechutnější divadlo mělo teprve přijít. „Další přišla s řetězem žiletek, rozřízla několik papírů, otrlejším divákům dala zkusit jejich ostří a pak si celej ten řetěz do sebe nasoukala a s trhnutím ho vytáhla. Utřela a odešla.“ Celé představení trvalo asi tři čtvrtě hodiny. A myslím, že i to se zdálo Šárce mnoho. Po opuštění baru nemohla s kamarády uvěřit, že tohle je to, kvůli čeho tolik lidí do Thajska jezdí. Nakonec někteří z nich obhlídli ještě další podobná místa, aby si potvrdili, že je to všude více méně stejné.

Nekonečný program

V jiných barech se celý program skládá z určitého množství čísel, které se během večera neustále opakují, takže můžete dorazit kdykoliv a o nic nepřijdete. „Otrlí diváci vydrží i pět kol. Ale překvapilo nás, že složení osazenstva je půl na půl. Paradoxně si celou show užívaly spíše ženy, což potvrdil i kamarád, který si při východu z klubu úlevně vydechl, že už to má za sebou,“ dodává Radka. Podle ní můžete na vzrušující představení zapomenout, na druhou stranu i takovéto zážitky patří k cestování.

Nejširší nabídku průvodců a map Thajska (turistických, cyklistických, horolezeckých a jiných) najdete v prodejně v pražském Klubu cestovatelů nebo v eshopu KnihyNaHory.cz

Zkušenosti čtenářů

jonny

bohuzial je to tak.Bol som na show v Patpongu s frajerkou,keby sme si tam trochu nevypili tak by sme odisli asi po prvom cisle.Bolo mi luto tych dievcat,vsetky boli z chudobneho severu,a takto zarabat a starat sa o svoje rodiny.

Karel
jonny:

Jak se na tom podiu pozná, že holka pochází ze severu?

Eskymák
Karel:

Je obrostlá mechem a lišejníkem ??

Ade

Máme stejný zážitek. Na celé show nebylo ani za mák erotického, bylo to spíš děsivý (ač nesporně zajímavý). Nikdy jsem netušila, jak málo onen orgán využívám 🙂 Holek, které tam dělaly, mi ale bylo taky spíš líto – nemluvě o tom, že všechny (nebo aspoň většina), působily strašně sjetě… Bangkok na mě působil opravdu jako město hříchu – abychom mu však nekřivdili, je to taky město tisíců chrámů a skvělého jídla. Přesto však: nikdy víc.

asiat

Dámy, při vší úctě, nechat se odvézt na Patpong taxikářem je nerozum, minimálně si koleduje o to, aby vás zatáhnul do baru, kde mu vyplatí provize nebo v horším případě do baru, kde vás osolí n adrinku tak, že se vám protočí panenky. Patpong není tajemné místo, které znají jen zasvěcení, poblíž zastavuje metro i nadzemka. Navíc svoji pochybnou slávu má už dávno z asebou, když už tak raději soi Cowboy. Ne do Thajska lidé opravdu nejezdí dívat se, co se dá strčit do vaginy, ale hodn ějich tam jezdí za sexem. POkud vás ale zajímá reálný pohled na tenhle svět, tak byste si o něm měli číst v zasvěcenějších článcích, které najdete třeb ana stránkách http://www.nornik.net, http://www.thajskoasexic.cz nebo tady
http://www.thai.cz/diskuse/sex-prostituce/?tema=2525

khonsun
asiat:

asiat: Cely ten clanek je povrchni. Napr. tvrzeni o Thajkach. Jak vedi, ze patri k thajum? /Casto to byvaji napr. laove/. Dtto 14 let. Nebyva tomu tak /majitel si vetsinou zaklada na povesti a predpisech/. Jak vedi, ze ji bylo 14? Takovych, co to tvrdi a vypadaji z evrop. pohledu na to je mnoho. Doma maji manzela a 4 deti a „zivi“ tim i sestry, matku, nemocneho otce…..

Karel

Já se byl podívat do toho Soi Cowboy jenom jak tam tancovali na podiu a stačilo mně to taky jednou a víckrát nemusim.
Umělý, neosobní, sterilní a ještě pivo za stovku.
Holky sice nádherný, ale v tomhle množství mně přišli všechny stejné.
Mělo to pro mně podobnou hodnotu jako když si prohlížim porno stránky na monitoru.

albion

holky, holky, přece chlapi nejezdí do thajska kvůli těmto show!

Radka
albion:

To někdo řekl?

asiat
Radka:

Celé představení trvalo asi tři čtvrtě hodiny. A myslím, že i to se zdálo Šárce mnoho. Po opuštění baru nemohla s kamarády uvěřit, že tohle je to, kvůli čeho tolik lidí do Thajska jezdí

Ivan
albion:

Já nevím, jak ostatní, ale já ano.

Petr

A navíc není to jen v Thajsku, je to po mnoha asijských zemích. Koukni třeba na http://www.filipiny.ph

yaksas

tohle je špatně: http://www.thajskoasexic.cz (chybí tečka)správně http://www.thajskoasex.ic.cz

Fortius

Nevim, ja tam zasla poprve asi pred deseti lety a ted po druhy tusim loni a faakt nudny me to prislo. A naposledy vic nez nudny spis s prominutim nasiraci. Jak nekdo psal, jsou tam opravdu holky prevazne z nejchudci casti thajska z Isanu a snazi se za kazdou cenu urvat co to jde.. nedej boze, kdyz jim clovek neda drobny, umej se vztekat, vriskat.. na bezne thajce dost neobvykly, nedivila bych se, kdyby na necem jeli. Nesoudim, jen popisuju jak to naposledy pusobilo na me. A nahanecem bych se tam odvezt taky rozhodne nenechala :-).

Jirka

Ahoj holky. Možná je to podobnost čistě náhodná (?), ale pokud ne, co noha? Už Ráďo běháš? Jirka.

Radka
Jirka:

Podobnost opravdu čistě náhodná 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář:

Články v okolí