Jak se vybavit, aby vás vlhko a déšť nepřekvapily?

Jak se vybavit, aby vás vlhko a déšť nepřekvapily?

Prý neexistuje špatné počasí, jenom špatné oblečení. Jak se tedy vybavit, pokud vás čeká pobyt v deštivém a vlhkém prostředí? Inspirujte se našimi tipy!

1. Návleky Boll Ascent Gaiter

Návleky Boll Ascent Gaiter se hodí pro všechny horské a outdoorové aktivity. Hypa­lonový pásek pod botou zaručuje maximální odolnost a trvanlivost, anatomický tvar kolem lýtka zaručuje optimální tvar návleků.

2. Pláštěnka pro batoh Pinguin

Pláštěnka pro středně velké batohy v rozmezí 35–55 litrů vyrobená z nepromokavého materiálu ve dvou barvách. Díky reflexním potisku budete snáze viditelní v případě zhoršených povětrnostních podmínek. Pokud preferujete méně nápadnou ochranu proti promoknutí oblečení rozhlédněte se po kvalitní impregnaci na textil. Díky pružence s brzdičkou bude na batohu skvěle držet.

3. Obal na mapu Easy Camp Map Holder

Nepromokavý obal na mapu od firmy Easy Camp je vyroben z čirého, měkčeného plastu s praktickou šňůrkou na zavěšení na krk. K vaší mapě nepustí žádnou vhkost.

4. Pončo Tatonka Cape Men

Odolné pončo Tatonka Cape Men s rozšířeným prostorem pro batoh se hodí každému outdoorovému nadšenci, který vyrazí ven za jakéhokoliv počasí. Díky vodotěsnému přístupu k batohu se snadno dostanete ke svým věcem i přes nandanou pláštěnku.

5. Nepromokavé ponožky SealSkinz Walking Thin Mid

Multifunkční outdoorové středně dlouhé ponožky Walking Thin Mid jsou ideální pro každého, kdo rád vyráží na vícedenní treky i v extrémnějších podmínkách. Ponožky jsou skvělou volbou pro množství venkovních sportů jako cyklistika, náročnější turistika či běh v terénu. Ponožky jsou 100 % voděodolné. Jsou pokryty lehkou vodotěsnou membránou, ponožky jsou ideální pro teplé dny, kdy vás však nepřekvapí ani vlhká tráva či nečekané brodění v potoce. Ponožky jsou vyrobeny pomocí technologie StrechDry, která zajistí nepromokavost, větruvzdornost a také prodyšnost. Ponožky jsou vyrobeny z třívrstvého materiálu.

6. Tarrago Trekking Protector spray

Impregnace Ta­rrago, model Trekking Protector Spray 250, impregnace pro trekingovou obuv, oděvy a sportovní vybavení vystavené dešti a sněžení. Neovliv­ňuje originální barvu a přirozené vlastnosti kůže a zachovává prodyšnost obuvi a oděvů. Chrání před skvrnami a zašpiněním.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: