FOTOREPORTÁŽ: Ráj na zemi jménem Galapágy

FOTOREPORTÁŽ: Ráj na zemi jménem Galapágy

Existují cesty, které vás inspirují, a pak jsou cesty, které vám připomenou, proč je pro vás cestování na prvním místě.

Svět je plný dobrodružství a poskytuje vám nesčetné množství příležitostí pro výpravu do nejrůznějších destinací. Ta pravá životní cesta však na vás ještě čeká. S velkou pravděpodobností to totiž bude cesta do Ekvádoru a na Galapágy.

Jedna věc je jistá – váš fotoaparát nikdy tak tvrdě nepracoval, jak tomu bude v absolutním ráji zvířat. Na vlastní oči uvidíte to, co znáte pouze z televize, o čem jste pouze četli či slyšeli z vyprávění světoznámých cestovatelů.

Nejširší nabídku průvodců a map Ekvádoru (turistických, cyklistických, horolezeckých a jiných) najdete v prodejně a na eshopu KnihyNaHory.cz

KNH

Ostrovy Galapágy leží na rovníku a díky tomu nabízí celoročně dobré a teplé počasí. Flora a fauna je na ostrovech opravdu bohatá a na každém z ostrovů najdete něco neobvyklého a jedinečného. Obří želvy, mořské i vodní leguány, lachtany hrající si ve vodě, rejnoky, mořské želvy a spoustu nádherně zbarvených ryb. Navíc nikde jinde na světě vám nebudou zvířata tak blízko, jako jsou zde .

Úžasným zážitkem je rozhodně plavba na lodi, během které se dostanete i na vzdálenější ostrovy a zažijete nádherné dobrodružství. Jednoznačně to bude zážitek na celý život.

Galapágy jsou skvělou volbou pro milovníky zvířat a rozmanité krajiny. Destinace je určitě vhodná i pro rodiny s dětmi. Jak řekl St. Augustin: Svět je kniha a ten, kdo necestuje, přečetl pouze jednu stránku.

Zkušenosti čtenářů

Tonda

Hmm, tak z „Fotoreportáže“ se nakonec vyklubala reklama na cestovku – už od prvních řádků jsem si říkal, proč mi článek zní jak z reklamního letáku…

Kdyby snad někoho zajímal skutečnej článek o Galapágách, vč. tipů, jak si je užít za poloviční cenu než s cestovkou, mrkněte zde: http://necesty.wordpress.com/2013/06/02/koukej-kam-slapes-aneb-zviratkoidni-galapagy

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář:

Články v okolí