EXPEDICE: Dva studenti, kola, západní Evropa a snaha natočit film!

EXPEDICE: Dva studenti, kola, západní Evropa a snaha natočit film!

S velkou nedůvěrou se dvojice mladých studentů, Marek Liška a Adam Myslikovjan, vydá na hranice Afriky na kolech skrz celou západní Evropu. Expedice by nebyla téměř ničím výjimečná, kdyby kluci nebyli odhodláni natočit celovečerní film, se kterým se chtějí veřejnosti po cestě podělit.

Podle prvních předpokladů najedou přes 7000 km. Trasa započne v hlavním městě Republiky. Skrz Německo a Benelux dorazí do Francie. Jeden člen expedice dělá Judo na profesionální úrovni. Mají tak v plánu navštívit oslovené Judo cluby a vyzkoušet si jaké to je bojovat s cizincem. S tím i se vším ostatním se podělí na sociálních sítích. Hodlají podávat každodenní informace a fotografie o své cestě na jejich Facebooku. I když dojedou do cíle na Gibraltar, tak je stále bude čekat dlouhá cesta skrz Alpy zpět domů.

Pokud by jste se chtěli stát součástí expedice a být navěky podepsáni pod tímto projektem, můžete mladým cestovatelům s financováním projektu vypomoci a zakoupit si například expediční samolepku, tričko s vlastním motivem cesty, nebo DVD film. Více se o projektu dozvíte shlédnutím tohoto videa a na jejich webových stránkách.

https://www.youtube.com/watch?v=clhMspOGO9s

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: