Do rezervace Green life už z Česka putuje vybavení pro protipytláckou hlídku

Do rezervace Green life už z Česka putuje vybavení pro protipytláckou hlídku

Hned 1. ledna jsme se s vámi podělili o novoroční předsevzetí HedvabneStezky.cz – pomoci při vytváření nestátní přírodní rezervace Green Life uprostřed sumaterského deštného pralesa.

6. ledna odletěli Milan Jeglík a Zuzana Koloušková, jedni z hlavních organizátorů záchrany pralesa, zpátky na Sumatru. Mimo jiné vezli 12 nových fotopastí, aby mohli dále podrobně dokumentovat výskyt zvířat, a pak také věci potřebné pro proti pytláckou hlídku. Na dvě osoby tak vláčeli celých šest zavazadel plných nového vybavení. Právě díky němu vám budeme přinášet další a další infromace z projektu Green Life.

Co zatím udělala hedvabnaStezka.cz:

  • Přispěli jsme částkou 44 444 Kč na výkup dalších pozemků.Jednáme s našimi inzerenty, abychom mohli materiálně podpořit proti pytláckou hlídku.
  • Pomáháme s organizací help campu 2014, díky čemuž se do pomoci můžete aktivně zapojit i vy a vydat se na Sumatru pomoci s údržbou parku nebo se stát jedním z členů v tygří hlídce.
  • Od poloviny ledna najdete na jídelním lístku v našich restauracích Klub cestovatelů speciální položky. Zisk z jejich prodeje půjde na konto OS Prales dětem.
  • Nejširší nabídku průvodců a map Indonésie (turistických, cyklistických, horolezeckých a jiných) najdete v prodejně v pražském Klubu cestovatelů nebo v eshopu KnihyNaHory.cz

    Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

    Odpovídáte na komentář:

    Články v okolí