Západní a jižní Evropa

Kypr s batohem

Michal

Ahoj, asi jsem pitomej, ale nějak se mi tu blbě vyhledávají starší příspěvky.. Ale k věci. Chci jet na Kypr! S rodinou, tedy žena a děti 3+10, rádi bychom do turecké části. Nebyl tam v poslední době někdo? Jak se tam dá kempovat, přejíždět mezi severem a jihem? Kempů jsem moc nenašel. Jinak půjčíme auto, vezmem stan a podle místa zakempíme, s rozumem samozřejmě. Díky za zkušenosti.

Zkušenosti čtenářů

Michal

No a jaky to bylo? Cejtim v tom příspěvku mirne varovani.. Jeli byste znovu?

Michal

Nikdo to číst nebude, ale jen poznámky k tomu, jak to tu funguje. Jednak ta stížnost, že bylo něco smazáno, není ode mě, nechápu, proč to někdo píše mým jménem. Některé reakce byly zvláštní (jen aby mě naštvaly) a spojoval bych to se stejným člověkem, co si stěžoval, že byl smazán. No a jestli byla Majka na Kypru, tak bych asi čekal nějakou trochu obsáhlejší odpověď, než nikdy. Pár let jsem tu nebyl a dřív to celkem slušně fungovalo, teď je to marnost. Zdar.

Bára z HedvabnaStezka.cz
Michal:

Na KYPRU se dnes znovu otevřela kontrolní stanoviště mezi jižní a severní částí ostrova, která uzavřela pandemie covid-19. – viz https://www.hedvabnastezka.cz/zase-cestuj/

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: