CK Mundo slaví 25 let! Oslavte je s nimi na cestovatelském minifestivalu a koncertě kapely Sto zvířat

CK Mundo slaví 25 let! Oslavte je s nimi na cestovatelském minifestivalu a koncertě kapely Sto zvířat

Cestovní kancelář CK Mundo si jako dárek ke svým 25. narozeninám připravila pro (nejen) své fanoušky oslavu v podobě cestovatelských přednášek, koncertu, afterparty a dalšího doprovodného programu. Přijďte 14.10. v Praze do MeetFactory oslavit narozeniny!

CK Mundo je cestovní kancelář s dlouholetou tradicí, která se zaměřuje jak na poznávací zájezdy, tak i na aktivní a sportovní zájezdy. Jejich slogan zní: Cestujte s lidmi na stejné vlně, a to platí i o akci, kterou pořádají 14.10. v MeetFactory na oslavu 25 let od jejich vzniku.

Na co se můžete těšit?

V rámci cestovatelského minifestivalu vám představí Island, Kostariku, Madeiru a Madagaskar 4 zkušení a zcestovalí průvodci CK Mundo. Během dne také můžete ochutnat exotické pochoutky, využít fotokoutek, nebo si sehnat parťáka pro příští cestu na cestovatelské seznamce. Dozvíte se také perličky z historie CK Mundo, můžete se zúčastnit soutěže o zájezd a další ceny, poslechnete si koncert kapely Sto zvířat a pořádně si zatančíte na afterparty. Chcete tuhle nadupanou oslavu narozenin zažít? Tak si nezapomeňte zajistit vstupenky, než bude plno! Podívejte se také na Facebookovou událost.

25 let mundo
25 let mundo

O přednášejících

Mart Eslem: Island

Vlastním jménem Martin Šlambor. Doposud navštívil 95 zemí světa, je členem klubu 7K sdružující cestovatele, kteří navštívili všech 7 kontinentů. Nejradši má cesty bez plánu a bez očekávání. Zážitky a krásné záběry pak prezentuje ve svých filmech, na přednáškách, v reportážích a článcích z cest.  Úzce spolupracuje s Českým rozhlasem Sever, kde v minulosti působil i jako zprávař. Na YouTube pravidelně baví posluchače cestovatelskými talk-show. Životní krédo a heslo: „Až se jednou, na úplném konci života, bude promítat film, nechť je na co se dívat!“

Martin Mykiska: Kostarika

Cestuje, fotí, točí, publikuje, vydává knihy, přednáší, to vše na volné noze mnoho let. Průvodcuje zejména po Latinské Americe. Delší dobu pobýval v Latinské Americe, Afghánistánu, Pákistánu, Indii nebo na Aljašce, celkem navštívil přes 50 zemí. Rok žil v Antarktidě na pustém ostrově. Kromě stovek přednášek pro veřejnost reportáže, vydal osm cestopisných knih a připravuje příspěvky pro pořad ČT Objektiv.

Nejširší nabídku průvodců a map Kostariky (turistických, cyklistických, horolezeckých a jiných) najdete v prodejně a na eshopu KnihyNaHory.cz

KNH

Pavel Hošek: Madagaskar

Vystudoval parazitologii a entomologii na Přírodovědecké fakultě UK v Praze. Spolupracuje na projektu expedice LEMURIA, který mimo jiné vyústil do mnoha cest na Madagaskar. Zajímá se o vše, co s Madagaskarem souvisí. Z malgaštiny a dalších jazyků přeložil tradiční merinskou poezii a madagaskarské mýty, legendy a pohádky. Napsal také Dějiny Madagaskaru. Publikuje odborné články v časopise Vesmír. Je ženatý a má tři dospělé holky. Po mnoha letech si splnil svůj sen a žije v Tisá v Krušných horách.

Michal Kroužel: Madeira

Michal Kroužel je světoběžník. Své největší koníčky si přetvořil v práci proto k životu už víc nepotřebuje. Fotografuje, cestuje a píše o tom články, průvodcuje zahraniční turisty v Praze, ale i české cestovatele na řadě zájezdů s CK Mundo po celé Evropě. Také se při opravách vrtá v elektronice a pak i v hlíně, kde pěstuje bylinky, ovoce i zeleninu, aby z nich pak tvořil voňavé marmelády nebo léčivé čaje a tinktury. Miluje víno, pivo i gin s tonikem.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: