CK Alvarez: To nejlepší z Jižní Koreje a Tchaj-wanu

CK Alvarez: To nejlepší z Jižní Koreje a Tchaj-wanu

CK Alvarez: To nejlepší z Jižní Koreje a Tchaj-wanu

Sledovali jste letošní olympiádu? A zaujala Vás kromě sportovních výkonů také její pořadatelská země? Pojeďte ji s námi v květnu navštívit!  Podíváme se nejen do Jižní Koreje, ale také na Tchaj-wan. Na vlastní oči se přesvědčíme o výjimečnosti obou zemí, jejich kultur, přírody a obyvatel.

Korejskou část zájezdu zahájíte v Soulu. Královské paláce nadchnou nejen milovníky historie. Po lehké procházce v národním parku Seoraksan vás bude čekat jedna památka UNESCO za druhou. Každá však jiného rázu – nádherný chrám Haeinsa ukrytý v horách, lidová vesnička Yangdong, bývalé hlavní město Kjongdžu s královskými hrobkami, anebo jeskyně Seokguram v horách nad klášterem Bulguksa. Možná ty nejsilnější dojmy si odneseme z méně navštěvovaných míst, například pozorování východu slunce nad mořem u kláštera Hyangiram za zpěvu mnichů slibuje nezapomenutelný zážitek.

I tchajwanská část programu je kombinací toho nejlepšího z přírodních a kulturních památek země. V metropoli Tchaj-pej vás čekají nejen ukázky moderní architektury, ale také chrámy a památníky v tradičním čínském stylu. Holandské pevnosti prozkoumáte v bývalém hlavním městě Tchaj-nanu a poté se přesunete do hor, abyste se svezli vysokohorskou železnicí a prošli se kolem úctyhodných tisíciletých cypřišů. Průjezd k jezeru Slunce a Měsíce nabídne další nádherné výhledy na údolí ve vnitrozemí. Až po plavbě po jezeře a dalším přejezdu hor ve výšce 3 275 m n.m. přijde to nejlepší – procházky v soutěsce Taroko a následné výhledy na pobřežní útesy vysoké stovky metrů.

Zájezd To nejlepší z Jižní Koreje a Tchaj-wanu nabízí hodně pro milovníky historie, přírody i pro fotografy. Pojeďte s námi!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář:

Články v okolí