BUSHMANFILM: Zveřejněte svůj vlastní dokument

BUSHMANFILM: Zveřejněte svůj vlastní dokument

Máte-li doma záběry ze svých expedicí a cestovatelských počinů, nebojte se je zveřejnit pro ostatní cestovatele i dobrodruhy. Ti jistě ocení tipy na cesty i Vaši práci s kamerou.

První česko-slovenský specializovaný server outdoorových filmů www.bushmanfilm.com nabízí ve spolupráci s HUMI outdoor skvělou příležitost všem, kdo rádi na svých cestách natáčí a střihají své dokumetární filmy či klipy. Zcela zdarma je můžete zveřejnit pro ostatní diváky na www.bushmanfilm.com a navíc získat poukázku v hodnotě 300.-Kč nebo dokonce 500.-Kč k odběru zboží v prodejnách HUMI outdoor.

Víme, že je mezi vámi cestovateli mnoho šikovných dokumetaristů, kteří dokážou skvěle natočit a zpracovat zajímavé cestopisy, které můžou být pro ostatní nedocenitelnou pomůckou, návodem či inspirací, jak na vlastní oči spatřit právě tu konkrétní destinaci, která ho zajímá buď jako cestovatele, nebo jako diváka poutavých dokumentárních filmů. Navíc jsme přesvědčeni, že oko neprofesionála dokáže zprostředkovat své zážitky z navštívené země mnohem blížeji a naturálněji, než je tomu v případě celého profi-filmového štábu. O tom svědčí více než 130 cestopisných filmů z celého světa od mnoha přispěvatelů právě na www.bushmanfilm.com

Každý film prochází pochopitelně schválením administrátora webu dle pravidel stránek nicméně v případě sestřihaného a nadabovaného filmu automaticky získáte poukázku v hodnotě 300.-Kč a pokud je váš film na úrovni téměř festivalového ražení, tak 500.-Kč pro odběr jakéhokoliv zboží u našeho partnera HUMI outdoor.

Pojďte tedy vytáhnout svá díla ze šuplíků a neváhejte se s nimi pochlubit ostatním a možná právě to Vaše bude na www.bushmanfilm.com patřit k těm nejoblíbenějším.

Bushmafilm.com

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: