HedvabnaStezka.cz

POSLEDNÍ DISKUSE

HELP CAMP

Co je HELP-CAMP?

Abychom pomohli humanitárním, rozvojovým a vědeckým aktivitám, snažíme se vytvářet skupiny dobrovolníků, kteří společně (ve stejný čas a obvykle i na stejném místě) pomáhají.

Pomůžete potřebným (od dětí postižených AIDS až po záchranu historických památek) a pomůžete také sobě (poznáte jiné země i sami sebe).

Chcete přihlásit svůj help camp?

Pište na katka.smolova(@)hedvabnastezka.cz


AKTUÁLNÍ HELP CAMPY:


HELP CAMP NEPÁL 2016

HELP CAMP NEPÁL 2016

Máte v sobě ten pocit, že nechcete prožít svůj život jen každodenním chozením do práce, pod tlakem a ve stresu naší moderní doby? Chcete věnovat svůj čas a energii něčemu smysluplnému? Toužíte poznat svět a jinou kulturu? Máte dost kuráže a umíte opustit pohodlí svého domova? Pojeďte učit děti angličtinu do Nepálu!

HELP CAMP INDIE - LADAKH 2016

HELP CAMP INDIE - LADAKH 2016

Cesta do Himálají je pro dobrovolníky úžasnou zkušeností, při které mohou poznat z blízka kulturu Malého Tibetu a zároveň udělat něco dobrého. V průběhu pobytu bydlí dobrovolníci u rodin dětí ze školy, mohou vyrazit s dětmi na školní piknik nebo se zúčastnit různých oslav, které ve vesnici probíhají. Kontakt lidí rozdílných kultur vede k vytvoření reálnějšího pohledu na život na druhé straně planety a poučení na obou stranách.

HELP CAMP INDONÉSIE LOMBOK 2016

HELP CAMP INDONÉSIE LOMBOK 2016

Výuka angličtiny v základní škole Ngolang na ostrově Lombok v Indonésii, kterou organizuje Kintari foundation.

HELP CAMP TANZÁNIE 2016

HELP CAMP TANZÁNIE 2016

Být dobrovolníkem Bez mámy neznamená jen nebýt fixován na svou mámu a i bez ní putovat na opačnou stranu světa. I když i to je potřeba. Znamená to, však především, být dobrovolníkem Občanského sdružení Bez mámy, které pomáhá dětem v Tanzanii. Sdružení Bez mámy staví pro děti bez rodičů domov, dává jim šanci na vzdělání a na lepší budoucnost, zprostředkovává sponzoring sirotků rodičům z České a Slovenské republiky, podporuje a opravuje tanzanské školy a snaží se pomáhat i jiným potřebným.


CESTOVATELSKÝ TWEET

Žij svůj sen.