HELP CAMP UGANDA 2014

HELP CAMP UGANDA 2014

Organizace Holy Cross Namutenga Community Orphanage Primary v Ugandě se snaží pomoci rozšířit a vylepšit zdravotnickou kliniku o nové, kvalifikované pracovníky všech oborů, zejména pak zubaře, optiky, chirurgy, porodní asistentky a pediatry v Busaawa Mmanze Health Centre III.

Jedná se o dobrovolnou práci v této oblasti přímo v Ugandě, vhodnou zejména pro studenty hledající praxi v oboru zdravotnictví či jiné kvalifikované pracovníky. Ubytování, stravování a základní sociální zázemí, včetně vyzvednutí na letišti, bude zajištěno. Dále budou poskytnuty hodiny výuky lokálního jazyka.

Místo konání

Uganda, Afrika.

Termín konání

Vzhledem k tomu, že se jedná o dlouhodobější spolupráci, která není časově omezena, nástup je možný kdykoliv.

Popis projektu a potřebných prací

Jedná se o spolupráci na bázi nejen lékařské pomoci (pediatrie, chirurgie, optika, porodní asistenti, zubaři, obvodní lékaři), kteří by aktivně pracovali v Ugandě na klinice Busaawa Mmanze Health Centre III

Podmínky účasti

Plnoletost, schopnost samostatnosti v této oblasti, dobra znalost angličtiny (jiný jazyk by mohl být výhodou – spíše francouzštína), znalost v oboru v dané zaměřenosti.

Náklady

Africká strana nabízí ubytování, stravu, sociální podmínky, vyzvednutí na letišti, základní kurzy výuky místního jazyka. Jednotlivec si musí zaplatit letenku a pojištění – není plat, jedná se o dobrovolnou činnost.

Počet účastníků

Není omezen.

Kontakt na kompetentní osobu je: [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: