Černá Afrika

Přidat nové téma
MADAGASKAR po vlastní ose
Černá Afrika

Pro info náklady na cestu (závisí na kurzu EUR/malgašský arriary, za našeho pobytu euro právě trochu spadlo):
Naše 20 denní cesta po Madagaskaru ve 4 lidech v 10-11/2022 (celkem 22 dní s letem Vídeň-Addis Ababa-Antananarivo a zpět) zahrnující NP Tsingy (s nájmem jeepu 4WD na 4 dny), Avenue de Baobab, rezervace Kirindy, NP Ranomafana, rezervace Anja, NP Isalo, 3 dny koupání v přímořském letovisku Mangily , rezervace Reniala, soukr. park Réserve Peyrieras, NP Analamazaotra Mantadia, soukr. park Vakona forest s ostrovem lemurů – 1.250 EUR/osobu (veškeré náklady - na auta, Richarda, vstupy, ubytování (odpovídá našemu 3***), jídlo včetně piv a koktejlů a suvenýrů)
Zpáteční letenka Vídeň - Antananarivo vč. pojištění covid storna 20.000 CZK

Richard je velmi přátelský, ochotný, spolehlivý, s perfektními znalostmi madagaskarských reálií a konkrétních potřeb cestovatele a rozumí i českým legráckám a žertíkům.
Vy si jenom pořídíte letenky a přiletíte na Madagaskar. Richard vás vyzvedne na letišti a o vše ostatní se postará. Pomůže s výměnou EUR. Předem přes e-mail dohodnete program cesty a odhad kompletního rozpočtu mimo letenek (doprava a Richardovy veškeré služby, ubytování, stravování, vstupy do NP a soukromých rezervací, pivo a suvenýry). Richard vám buď zkoriguje váš návrh cesty nebo pro vás cestu podle vašich časových možností navrhne. Zajistí ubytování (podle vámi požadované úrovně). Na místě potom vždy doporučí stravování a pomůže s výběrem jídla. Ostatně je jídlo všude levné a perfektní. Pozůstatek francouzských kolonizátorů. Během cesty kdykoliv zastaví na fotografování, v programu má návštěvu zajímavých míst včetně nejrůznějších dílen.

1 2 3 56