Výstava Šangri-la očima osmiletého dítěte

Výstava Šangri-la očima osmiletého dítěte

Tibet, Nepál, Indie a Bhútán

Horská džungle, tato džungle je v těchto všech 4 zemích, lidé zde žijí svůj poklidný život, věří tu na duchy a na různé kouzelné živočichy.  Je tady také hodně obrazů lidí žijících v džungli i vycpaný tygr, jsou tam vidět i různá živá zvířata jako např. krajta malajská nebo želva, ale na zimu tu nejsou. A teď pomalu přejdeme do Tibetu. V Tibetu jsou krásné ozdoby z tyrkysů. Půjdeme dál do Nepálu, kde je Ledové království (které má svůj odstavec). V Nepálu žijí Nomádi, je tam jejich pár fotek.

Teď půjdeme do Indie. V Indii jsou různé sochy indických bohů např. sloní bůh Ganéša, kterého si můžete polít, když si ho polejete, bude se vás držet štěstí a snadno budete překonávat těžké překážky. Teď jdeme do Bhútánu neboli dračí země, tu jsou

Ledové království a Peklo

V Nepálu je takzvané Ledové království. Což znamená, že tam jsou Hymalaye a Mount Everest. V něm můžete vidět horolezce. Ucítíte jako by na vás foukalo. V malém prostoru jsou Hymalaye malé, ale ve velkém prostoru jako např. v Brně jsou velké. Jsou tam také obrazy horolezců. A teď je na řadě peklo. V pekle jsou různé sochy draků. Jsou tam i různé obrazy, jak si lidi představují peklo. Je tam tma a červené světlo prostě tak, jak si představuješ peklo. Tyto dvě věci jsou docela odlišné, ale jsou stejně dobré.

Jak se mi to líbilo?

Zkušenosti čtenářů

albion

Tak to je hezké … tento článek mě nalákal více než reklamní letáky a billboardy!

mary

Moc zajímavé! Až budeš zase na nějaké pěkné akci, napiš, rádi si přečteme.

Saraha

LOLL!!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: