Vyhráli jste tři praktické batohy od The North Face?

Vyhráli jste tři praktické batohy od The North Face?

Soutěžili jsme o trojici batohů od špičkové americké firmy The North Face! Stačilo odpovědět na pár jednoduchých otázek a batůžky Base Camp Hot Shot mohly být vaše. Usmálo se na vás štěstí?

Od založení v roce 1968 je firma The North Face silným výrobcem outdoorového oblečení a vybavení, které se prosadilo a získalo uznání nejen mezi špičkovými sportovci, ale i u odborné veřejnosti. Širokou rozmanitostí výrobků dokáže uspokojit jak příznivce vytrvalostních a akčních sportů, tak i fanoušky stylové módy pro každodenní užívání. Veškeré inovace se staly synonymem kvality a záruky, kterou se The North Face snaží neustále vylepšovat a zdokonalovat dle svého hesla „Never Stop Exploring“. Mimochodem, přesně tak se jmenovala i poslední úspěšná expedice Máry Holečka.

A právě vybavení od The North Face můžete vyhrát v naší další soutěži.

Jaké byly správné odpovědi a na koho se usmálo štěstí?

Naprostá většina z vás věděla správně, že firma The Nort Face byla založena v San Franciscu a i správnou cenu 2290 Kč (případně se zmínkou o aktuální slevě) jste na shop.neverstopexploring.cz našli.

Štestí se při losu usmálo na tyto tři soutěžící:

The North Face Base Camp Hot Shot

mtb.matysek@g*.com

The North Face Base Camp Hot Shot

lenka.brouk@s*.cz

The North Face Base Camp Hot Shot

slapalp@s*.cz

Výhercům gratulujeme, ostatním přejeme hodně štěstí v dalších soutěžích!

O co jsme hráli?

Vyhrát můžete trojici batohů The North Face Base Camp Hot Shot, které jsou určeny pro každodenní použití. Odolná a vodotěsná tkanina pochází od známých cestovních tašek Base Camp Duffel. Batoh nabízí množství funkčních detailů jako boční kapsy ze síťoviny pro láhve s vodou, odnímatelný bederní popruh a místo pro většinu 15″ notebooků.

Výhry nezasíláme, výherce si cenu převezme v Klubu cestovatelů v Praze nebo v Brně.

Soutěžní otázky

1. Kolik je doporučená cena batohu Base Camp Hot Shot, o který hrajeme?
2. V kterém městě byla v roce 1966 značka The North Face založena?

Nápovědu hledejte na neverstopexploring.cz.

Mimochodem, nedávno vyšel v Hospodářských novinách rozhovor s jedním ze zakladatelů, Douglasem Tompkinsem, online si ho můžete přečíst třeba zde.

Soutěž byla ukončena v pátek 12. června. Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů občasného newsletteru od The North Face a přehledu horských a cestovatelských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

The North Face

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: