SOUTĚŽ: Vyhrajte outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro (UKONČENO)

SOUTĚŽ: Vyhrajte outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro (UKONČENO)

Ideální parťák na jarní túry a cyklistiku

O co soutěžíme?

Outdoorové hodinky HONOR Watch GS Pro

HONOR Watch GS Pro budou skvělým parťákem pro aktivní sportovce, kteří hledají odolné hodinky, na které se mohou i v extrémních podmínkách spolehnout. Vydrží s vámi tempo po dobu až 25 dnů. Hodinky splňují 14 vojenských norem MIL-STD-810G včetně odolnosti vůči vysokým a nízkým teplotám, vlhkosti, slunečnímu záření, dešti, nadmořské výšce či písku a prachu a jsou vodotěsné do hloubky 50 metrů. Navíc vám poskytnou řadu užitečných informací o počasí či západu a východu slunce a při náhlé změně atmosférického tlaku vás upozorní na blížící se průtrž.

HONOR Watch GS Pro

Hodinky jsme v redakci pečlivě otestovali. Recenzi si můžete přečíst v tomto článku.

S HONOR Watch GS Pro můžete také přijímat hovory, i když zrovna jedete na kole. Integrovaný mikrofon a reproduktor vám ušetří potíže s hledáním a vytahováním telefonu z batohu či kapsy.  Podobně jako u jiných zařízení značky HONOR budete nadšeni z výdrže baterie. Hodinky s vámi udrží tempo dlouhých 25 dnů, při zapnuté GPS zůstanou hodinky nabité až 48 hodin. Nemusíte se tak obávat, že by vám při túrách došla baterie. Plně je nabijete za přibližně 2 hodiny. Hodinky nabízí více než 100 sportovních režimů a celou řadu ciferníků, dokonce můžete použít i vlastní fotografii. V horách mnohdy oceníte navigaci zpáteční cesty, pomocí níž dojdete do výchozího bodu, i když se nazpět vydáte méně známou trasou. HONOR Watch GS Pro mají také zabudovaný barometr a kompas.

HONOR Watch GS Pro

Pravidla soutěže:

  • Odpovězte na soutěžní otázky do 16. 4. 2021. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
  • Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, který bude kontaktován emailem, který zadal v soutěžním formuláři.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

Vaše emailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Bez Vašeho výslovného souhlasu nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Výherce:

B. Šmíd, Litomyšl

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: