Veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD představí trendy ve světě i v Česku

Veletrhy HOLIDAY WORLD & REGION WORLD představí trendy ve světě i v Česku

Mezinárodní veletrhy cestovního ruchu a regionální turistiky HOLIDAY WORLD & REGION WORLD uvedou aktuální trendy cestovatelského oboru. Ve dnech 17. až 19. března se v PVA EXPO PRAHA budou prezentovat světové destinace a turistická lákadla v Česku.

 „Partnerskou zemí veletrhu HOLIDAY WORLD se pro rok 2023 stalo Slovensko, s nímž i po třech desetiletích od odloučení udržuje Česko blízký vztah,“ řekla ředitelka veletrhu Janica Ciglianová. V rámci veletrhu budou národní agentury CzechTourism a SLOVAKIA TRAVEL prezentovat na zahajovací tiskové konferenci spolupráci v oblasti cestovního ruchu a představí nejzajímavější destinace svých regionů.

Na HOLIDAY WORLD se představí Japonsko, Egypt, Jamajka nebo Sasko, návštěvníci uvidí i expozice z resortů Portugalska a Maďarska, Gruzie nebo destinace Maroka, Tuniska, Filipín, Indonésie, Thajska či Peru. S nabídkou amerických lokalit přijede Amerika Tours. Veletrh REGION WORLD bude událostí s nejkomplexnější přehlídkou turistických trendů a novinek v rámci téměř celé republiky. Partnerským regionem se pro rok 2023 stal PLZEŇSKÝ KRAJ.

I tentokrát bude první den akcí vyhrazen odborníkům z cestovního ruchu. Již 17. března proběhne 12. ročník konference vzdělávací platformy Fórum cestovního ruchu nebo čtvrtý ročník MBM Tourism Prague. Bude se také udělovat ocenění Velká cena cestovního ruchu 2022/2023. O víkendu proběhne festival KOLEM SVĚTA. Více na www.holidayworld.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: