HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Veletrh Holiday world opět láká na zajímavé destinace a gastronomii

Veletrh Holiday world opět láká na zajímavé destinace a gastronomii

V roce 2017 se bude konat již 26. ročník, který proběhne ve dnech 16. až 19. února 2017 v areálu holešovického Výstaviště v Praze společně s 11. ročníkem gastronomického veletrhu Top Gastro & Hotel.

Veletrh Holiday World bude tradičně rozdělen na dva dny pro odbornou veřejnost (čtvrtek a pátek) a víkendové dny budou patřit veřejnosti laické (sobota a neděle). Cílem spojení jednotlivých veletrhů je poukázat na vzájemné souvislosti mezi světy cestování a stravování a představit je v co nejširší paletě odborníkům a laikům.

Jedna z nejvýznamnějších a nejprestižnějších událostí cestovního ruchu ve střední Evropě, a to jak pro odborníky, tak i širokou veřejnost, přinese v letošním roce nejenom množství novinek z Čech, Moravy a Slezska, ale i z velmi vzdálených koutů světa.

Součástí veletrhu budou také zajímavé workshopy, přednášky a semináře na aktuální témata v oboru. Během víkendu nebudou chybět filmové přehlídky WorldFilm a Expediční kamera a jedinečné fotografické výstavy. Zájemci mohou také přijít ochutat dobroty z restaurace Klub cestovatelů.

V roce 2016 na ploše 18 880 m² mohli návštěvníci shlédnout nabídky, novinky a další informace od 652 vystavovatelů. Na veletrh dorazilo 30.950 lidí. Nové kontrakty a potřebné informace přišlo získat 7.520 odborníků. A jestliže ve svém prohlášení označila ministryně pro místní rozvoj Karla Šlechtová veletrh nikoliv za středoevropský, ale světový, pak to dokumentuje i toto číslo – byly zde nabídky 46 zemí, zastoupeno bylo 5 kontinentů.

Loňským čestným hostem a partnerskou zemí byla ve své premiérové účasti okouzlující a dynamická Čína, s úspěšnou a pestrou prezentací a doprovodným programem. Čína přitom ústy svých představitelů na veletrhu projevila konkrétní zájem i o příští ročník Holiday World. Poprvé na veletrhu se též představily Peru, Kazachstán, Palestina a Litva.

Další informace naleznete na www.holidayworld.czwww.top-gastro.cz.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: