Top destinace a aktivity roku 2017 podle HedvabnaStezka.cz: Stáhněte si PDF Cestovatelský a outdoorový manuál

Top destinace a aktivity roku 2017 podle HedvabnaStezka.cz: Stáhněte si PDF Cestovatelský a outdoorový manuál

Top destinace roku 2017 se vám představí v přehledném Manuálu spolu s možnostmi, co v daných destinacích můžete podniknout. Stáhněte si jednoduché PDF, které vám bude inspirací po celý rok.

CESTOVATELSKÝ A OUTDOOROVÝ MANUÁL 2017 KE STAŽENÍ

V posledním čísle časopisu Svět outdooru 2016 jsme pro vás připravili přehled s praktickými radami na cesty do různých koutů světa. Kompaktní a přehledné!

Vybrali jsme nejzajímavější destinace pro rok 2017. Manuál poradí, kam na trek či túru, kam se vydat za pádlováním, kam na skialpy a dalšími zimními radovánkami nebo kde si můžete zaběhat. Objevte oblíbené lokality Česka, Sovenska i dalších sousedních zemí. Přinášíme tipy, kam za dobrodružstvím v Evropě i mimo ni. U exotičtějších destinací přiblížíme místní tradice, poradíme s bezpečnostní situací, dopravou i co ochutnat.

Manuál k zemím je přehledně rozdělen do tří tabulek: Dobrodružství na dosah, Exotika, Doma a skoro doma. Snadno tak získáte inspiraci na víkendový výlet, týdenní dovolenou po Evropě nebo velkou měsíční cestu na druhý konec světa.

Na tvorbě manuálu se podílel celý rozsáhlý tým našich autorů a kolegů, proto věříme, že jsme pro vás připravili opravdu užitečné shrnutí, které vás provede celým následujícím rokem a bude vám velkou inspirací a zdrojem informací

Cestovatelský a outdoorový manuál 2017

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: