TIP NA VYBAVENÍ: 3 zajímavé cestovatelské novinky od Klean Kanteen

TIP NA VYBAVENÍ: 3 zajímavé cestovatelské novinky od Klean Kanteen

Už jsme se jednou v našich tipech na vybavení rozplývali nad zbožím značky Klean Kanteen, která by mohla být příkladem pro všechny firmy, která chtějí tvořit něco nevšedního, krásného a ještě s filozofií udržitelnosti. Na jaře jsme zkoušeli několik perliček vhodných zejména pro cestování s dětmi, tentokrát jsme si odzkoušeli tři novinky, které ocení každý cestovatel, jenž myslí na sebe i přírodu.

Historie firmy Klean Kanteen sahá 15 let zpátky do Kalifornie, kde vznikl první návrh nerezové lahve. Od té doby značka urazila značný kus cesty a jasně si vytyčila, co je pro ni důležité – kvalita, funkčnost, úžasný design i respekt k zaměstnancům a místům, kde produkty vyrábí. Nádobí Klean Kanteen je totiž ručně vyráběno v čínských sociálně a environmentálně zodpovědných továrnách nabízejících bezpečnou a fair práci.

Zcela zásadní je pak absolutní zdravotní nezávadnost všech jejich výrobků. Vysoce kvalitní nerezová ocel rozhodně neobsahuje žádné ftaláty, olovo či toxiny a nikdy nezachytává cizí pachy a příchutě. Společným jmenovatelem jsou pak široká hrdla pohodlná pro pití i vymývání.

A teď už se pojďme podívat na konkrétní kousky, které jsme na konci léta používali a dost si je oblíbili!

1. Nerezová termolahev Insulated Reflect s bambusovým víčkem

Tady nás na první pohled naprosto dostal elegantní nadčasový design, který se nikdy neomrzí. Bambusové víčko je jediný zdobný prvek, který dodává lahvi nevšední vzhled, a očko pro přenášení zase praktičnost. Lahev má objem 592 ml, což je opravdu ideální – vleze se do kabelky a stejně vystačí nápoj na dlouho. Široké hrdlo a žádné ostré hrany zaručí snadné umývání a musíme potvrdit, že i když zapomenete nápoj v lahvi déle, nikdy v ní nezůstane nepříjemný zápach. Mimochodem námi odzkoušená verze je sice termo, ale v nabídce najdete také lahve bez termoregulačních vlastností, a to s objemem 800 ml. V nabídce jsou krom matné i lesklé varianty obou lahví.

2. Termoska TK Wide

Hodí se na teplou kávu do auta při dlouhých přejezdech, čaj s medem do podzimního lesa i pro ledové smoothie na pláž. Obsah lahve TK WIDE totiž vydrží teplý až 14 hodin a studený dokonce 47 hodin. Objem 473 ml je ideální pro jednoho člověka a skvěle odolné povrchové provedení zaručí, že se jen tak nepoškrábe. Víčko Café Cap, z něhož se velmi pohodlně pije, mi za téměř měsíc používání nikdy neproteklo. Jeho výhodou je, že se dá snadno rozebrat a dát do myčky. Ideální je pak i zajímavý systém řešení závitu na lahvi, který se také neskutečně snadno umývá. Pokud by Vám nevyhovovala velikost, najdete na trhu i větší či menší varianty se stejným typem uzavírání.

3. Rodinná varianta termosky TK Wide

Nápad vyrobit stejně funkční termosku ve větší velikosti jistě uvítají páry či rodiny. Objem je v případě rodinné TK WIDE 946 ml, funkčnost pak zůstává stejná, jen šroubovací víčko vypadá jinak, ale nechybí mu nerezové očko pohodlné na nošení. Po otevření pak můžete pít buď přímo z lahve, nebo si nápoj přelít do vlastního hrnečku. Už v říjnu Klean Kanteen chystá novinku – víčko s pítkem či brčkem. Obě budou ještě pohodlnější. A rozhodně nesmíme zapomenout zmínit, že obě termosky se nabízí v opravdu širokém spektru barev, takže vybírat se bude těžko.

Termoska pro rodinu

Klean Kanteen nás baví!

Zboží značky Klean Kanteen už v redakci používáme téměř půl roku a denně nás udivuje, že vypadá pořád stejně hezky a čistě. Je neskutečně odolné i proti dětskému zacházení a vymývá se opravdu snadno a rychle. Máme trošku pocit, že najít jiné lahve, které by ty z Klean Kanteen mohly překonat, asi nebude snadné.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: