SOUTĚŽ: Zapojte se do soutěže o knihu Pod Annapurnou svítá modře od nakladatelství Jota a třeba se vydáte po nové životní cestě

SOUTĚŽ: Zapojte se do soutěže o knihu Pod Annapurnou svítá modře od nakladatelství Jota a třeba se vydáte po nové životní cestě

Občas zkrátka musíte všeho nechat, vylézt na kopec a podívat se na svůj život z úplně jiné perspektivy. Stejně jako hlavní hrdina knihy Pod Annapurnou svítá modře, knihy o cestě, horách a lidech. Otevřete dokořán dveře k nové životní cestě… ať už vás zavede kamkoli!

Kniha Pod Annapurnou svítá modře je částečně cestopisem a zároveň opravdu inspirativním příběhem. Hlavní hrdina, zdánlivě obyčejný bankovní úředník, žije svůj spokojený, úspěšný a „nalinkovaný“ život. Vše se však změní ve chvíli, kdy se „NĚCO“ stane a hlavní hrdina se rozhodne odjet do Himálaje, aby zde absolvoval 220 km dlouhý trek kolem Annapurny.

Samotná cesta a náhodná setkání s lidmi utváří a mění názor hlavního hrdiny na svět, vlastní život i ostatní lidi. Na konci své cesty si musí hlavní hrdina volit svou další životní cestu. Otevře další dveře a vstoupí do neznáma?

Pod Annapurnou svítá modře - Jiří Fišar

Pár slov o autorovi

Jiří Fišar (*1974, Humpolec) absolvoval Vysokou školu ekonomickou v Praze, kde v roce 2003 získal doktorát z ekonomie. Během studií procestoval téměř celou západní Evropu, z velké části stopem. Později se jeho cestovatelská pozornost obrátila ke vzdálenějším zemím, zejména asijským. Kromě rodiny a cestování patří k jeho největším koníčkům vytrvalostní běh, horská cyklistika a hudba. Svou publikační činnost zahájil v Hospodářských novinách. Po několikaleté odmlce předkládá své beletristické dílo inspirované pobytem v Nepálu.

Nakladatelství JOTA vydalo za téměř třicet let své existence na českém knižním trhu více než 2 500 titulů v celkem téměř 8 milionech výtiscích. Knihu Pod Annapurnou svítá modře můžete objednávat přímo na jejich eshopu www.jota.cz.

O co soutěžíme

3x kniha Pod Annapurnou svítá modře od Jiřího Fišara

Pravidla soutěže

1. Odpovězte na soutěžní otázky do 4. 1. 2019. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

2. Z došlých správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří budou kontaktování emailem, který zadali v soutěžním formuláři.
Výhry je možné si po dohodě vyzvednout v Praze nebo Brně.

3. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: