SOUTĚŽ: Zahrajte si se SANU BABU a obohaťte svůj šatník či obývák o unikátní etnické kousky. UKONČENO

SOUTĚŽ: Zahrajte si se SANU BABU a obohaťte svůj šatník či obývák o unikátní etnické kousky. UKONČENO

Odpovězte na tři jednoduché otázky, vyhrajte poukázku na nákup zboží SANU BABU a dopřejte si něco z uvolněné asijské atmosféry barevných zemí Nepálu a Indie. Vybírat můžete z množství vonných tyčinek přes originální módu a šperky až po nábytek.

Základy společnosti SANU BABU byly položeny už na podzim roku 1991, když její zakladatelé seděli na terase hotýlku Nepal Peace Cottage v Kathmandu a začínali tušit, že se jim po barevné zemi pod Himalájem bude stýskat. Po několikaměsíčním poznávání Indie a Nepálu objevili nový svět, okouzlující kulturu a úplně odlišný způsob života. Rozhodli se vzít kus téhle rozevláté atmosféry s sebou do podzimní Evropy.

Nejprve přivezli pár kousků a prodávali kamarádům a známým, později vznikla obchodní společnost SANU BABU spol. s r. o. V současné době provozují čtyři obchody v Praze a jejich zboží prodávají desítky dalších obchodů ve velkých městech.

Nabídka zboží je opravdu pestrá – od stovky druhů vonných tyčinek přes originální módu a módní doplňky, stříbrné šperky po nábytek z Indie. Stále znovu a znovu se snaží objevovat nové nápady nepálských a indických výrobců a doufají, že každá bunda z „jačí“ vlny, svetr, soška i stříbrný šperk v sobě má kousek barevné uvolněné atmosféry vlahého asijského podvečera, kdy se ve větru třepotají pestré modlitební praporky kolem vysokých stup a v chrámech vadnou květy položené k nohám soch boha Vishnu.

vÝHERCI (budou osloveni emailem):

  • 3x poukázka na nákup zboží SANU BABU v hodnotě 500,- Kč

Martin Halada

Vendula Šenová

Barbora Vojáčková

Pravidla soutěže:

  1. Odpovězte na soutěžní otázky do 20. 05. 2019. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
  2. Z došlých správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří budou kontaktování emailem, který zadali v soutěžním formuláři. Výhry je možné si po dohodě vyzvednout v Praze nebo Brně.
  3. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou. Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: