SOUTĚŽ: Zahrajte si s OutdoorTrip.com a vyhrajte poukaz na zážitek v rámci ČR v hodnotě 2000,- UKONČENO

SOUTĚŽ: Zahrajte si s OutdoorTrip.com a vyhrajte poukaz na zážitek v rámci ČR v hodnotě 2000,- UKONČENO

Vítejte ve světě, kde nemusíte nic dokazovat sobě ani druhým. Ve světě, kde neexistují žádní poražení, slabí ani zbabělí. Ve světě, kde má každý právo na své vlastní dobrodružství.

Díky OutdoorTrip jsou zážitky dostupné úplně všem, kdo mají rádi cestování a outdoorové aktivity. Nemusíte být vrcholoví sportovci ani ostřílení dobrodruzi. Vždy si najdete právě tu činnost, která bude plně vyhovovat vašim fyzickým i psychickým možnostem.

Pokud toužíte posouvat vlastní hranice a možnosti, je pro vás OutdoorTrip tou správnou volbou. Splňte si svá nejniternější přání.

Globální agregátor na outdoorové zážitky prostřednictvím své platformy pomáhá sbližovat agentury nabízející outdoorové zážitky kdekoli na světě. Kvalitní outdoorovou aktivitu snadno najdete a jednoduše objednáte z pohodlí domova nebo kanceláře, v restauraci nebo na pracovní poradě.

https://www.hedvabnastezka.cz/wp-content/uploads/sites/2/import/545/ffafda.pngHeslo projektu „Dobrodružství je vaše. Blíž, než si myslíte!“ celý nápad skvěle vystihuje a ukazuje na to, že vzniká globální web, který nemá konkurenci.

Více už na www.outdoortrip.com/cz.

O co soutěžíme

2x poukaz na zážitek v rámci ČR v hodnotě 2000,- zprostředkovaný OutdoorTrip.com

Výherci (budpou osloveni emailem nejpozději do konce týdne):

Lenka Šeflová

Mirlosva Málek

Pravidla soutěže

1. Odpovězte na soutěžní otázky do 31. 3. 2019. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

2. Z došlých správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří budou kontaktování emailem, který zadali v soutěžním formuláři. Výhry je možné si po dohodě vyzvednout v Praze nebo Brně.

3. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: