SOUTĚŽ: Zahrajte si o knihy českého mořeplavce Rudolfa Krautschneidera

SOUTĚŽ: Zahrajte si o knihy českého mořeplavce Rudolfa Krautschneidera

Jsou v Česku mořeplavci? Jsou! Jedním z nich je i Rudolf Krautschneider, o jehož knihu si právě můžete zahrát!

Rudolf Krautschneider je stavitel jachet a mořeplavec. Převážně se živí jako dřevorubec. Rád píše knihy, ale nerad je prodává. Je to vášnivý propagátor mořeplavby a terapie na moři. Narodil se ve Vídni, dětství strávil ve Znojmě.  Se sedmimetrovou lodí doplul v roce 1977 až za severní polární kruh, v roce 1982 se nechtěně přimíchal do války o Falklandy. V letech 1990-94 obeplul Antarktidu. Po návratu z plavby kolem světa začal organizovat plavby pro děti z dětských domovů a pro lidi, kteří se léčí ze závislosti na drogách alkoholu. Více o něm zjistíte na www.moreplavecruda.cz.

Nakladatelství 65. pole bylo založeno v roce 2007. Sídlí v Praze na Palmovce. Vydává českou i překladovou beletrii, naučné knihy, životopisy a dětskou literaturu. Zaznamenalo mimořádný úspěch s knihou Tomáše Sedláčka Ekonomie dobra a zla, která daleko překročila hranici svého žánru, dočkala se zahraničních ocenění, divadelního zpracování a byla přeložena do 20 jazyků.

Ředitelem a majitelem nakladatelství je Tomáš Brandejs. Spolupracovníci pocházejí především ze stejnojmenného sdružení „65. pole“, které pořádá doprovodné akce, zejména Večery 65. pole, kde se literatura setkává s hudbou, filmem a výtvarným uměním. Název nakladatelství byl inspirován počtem šachovnicových polí (64). Symbolizuje přesahující a nečekané.

O co hrajeme?

1. kniha Co přinesly vlny a odvál vítr, Rudolf Krautschneider

2. kniha Plachetnicí kolem světa pro pírko tučňáka, Rudolf Krautschneider

3. kniha Lidé a oceán, Rudolf Krautschneider

Pravidla soutěže:

1. Výherci budou kontaktování emailem, který zadali v soutěžním formuláři.

2. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit.

3. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

4. Soutěž trvá do 31. 8. 2018.

5. Zasláním odpovědi účastníci souhlasí se zasíláním novinek webu HedvabnaStezka.cz cca 1x měsíčně (z čehož se lze jednoduše odhlásit).

Zkušenosti čtenářů

Kateřina Mandulová

Spravna odpoved je b) kontakt na me je [email protected]

Kateřina Mandulová

Spravna odpoved je b) kontakt na me je [email protected]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: