SOUTĚŽ: Vyhrajte zájezd od CK Mundo a vydejte se poznávat krásy Francouzského středohoří! 3. KOLO: UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhrajte zájezd od CK Mundo a vydejte se poznávat krásy Francouzského středohoří! 3. KOLO: UKONČENO

Zapojte se do všech tří kol naší soutěže a vyhrajte zájezd do Francie!

CK Mundo sídlí v Hradci Králové a funguje úspěšně už 23. sezónu. Její nabídka poznávacích a turistických zájezdů je určena všem příznivcům aktivní dovolené, mladým věkem či duchem. S Mundem si užijete túry v přírodě, poznávání památek i místní kuchyně. Horalové mohou zdolávat např. štíty v Pyrenejích, Rile a Pirinu či Gruzii nebo vystoupat ještě výš po zajištěných cestách na některém z ferratových zájezdů. Romantické duše okouzlí krajina Provence, tajuplná krajina Irska a Skotska nebo třeba antické Řecko. Nemohou chybět také letecké poznávací zájezdy – čarokrásná Srí Lanka, divoká příroda Patagonie, ostrov lemurů Madagaskar a řada dalších destinací. Filosofií Munda je propojovat lidi na stejné vlně a zájezdy vynikají pohodovou atmosférou.

CK Mundo

VÝHERCI (budou osloveni emailem):

Chcete poznat krásy Francie bez davů turistů v patách? Vydejte se prozkoumat nádhernou krajinu Francouzského středohoří, která patří k tomu nejlepšímu, co může země galského kohouta nabídnout. Auvergne je kraj plný vyhaslých sopečných vrcholů a náhorních plošin, vápencových skalních měst, hlubokých kaňonů, tajuplných jeskyní a vulkanických jezírek. Turistiku si proložíme návštěvou zajímavých míst, které dýchají středověkou historií: románské kostely, hrady, větrné mlýny i kamenná městečka. Navštívíme poutní město Puy na počátku Svatojakubské cesty, užasneme nad divem moderní techniky – monumentálním mostem u Millau, i nad obrovskými stalagmity v propasti Aven-Armand. Nebude chybět také ochutnávka světově proslulých místních sýrů a dalších regionálních specialit. (Pokud by se výherci daný termín nehodil, může si alternativně zvolit tento zájezd: Turistika, hory a národní parky Pyrenejí (6. – 16. srpna 2020).)

Pravidla soutěže:

  1. Tři po sobě následující soboty, 7., 14. a 21. března 2020, vyhlásíme jednu soutěžní otázku. Odpovídat bude možné ve všech kolech až do 15. dubna.
  2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
  3. V prvním z dílčích kol budeme hrát o tričko CK mundo. Výherci budou kontaktování emailem, který zadali v soutěžním formuláři. Výhry je možné si po dohodě vyzvednout v Praze nebo v Brně.
  4. Zúčastníte-li se alespoň dvou ze tří kol, budete zařazeni do slosování o hlavní cenu – zájezd od CK Mundo: Francie – sopky a kaňony Auvergne.
  5. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou. Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: