SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na Respect festival. UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhrajte vstupenky na Respect festival. UKONČENO

Respect festival, přehlídka Word music, slaví 18. narozeniny. I vy můžete být u toho. Stačí odpovědět na jednoduchou otázku a můžete vyhrát 2 vstupenky na Respect festival.

Osmnáctý ročník Respect festivalu, pravidelné přehlídky world-music s nejdelší historií u nás, se letos uskuteční v sobotu 13. a neděli 14. června v parku Ladronka. Představí exkluzivní kombinaci zcela nových počinů i objevů minulých ročníků, z nichž se mezitím staly stálice.

Tradičně nabídne vystoupení souborů z různých koutů světa, které sklízejí ovace na zahraničních festivalech a v České republice vystoupí poprvé. Festival Respect, stylově jedinečná a nejdéle fungující přehlídka world music v Česku, si vybudoval unikátní renomé. Právě Respect představil našemu publiku styly, které se později staly světovými hudebními trendy: pouštní blues z Mali, etiopský jazz i romskou hudbu z Balkánu.

Hlavní program ozdobí hned dvě hvězdy první velikosti: slepecké duo Amadou & Mariam, nejprodávanější africká skupina tohoto tisíciletí, a klasik moderní africké hudby Salif Keita, který se stal prvním Afričanem nominovaným na cenu Grammy.

Kromě hudby bude pro návštěvníky již tradičně připraven bohatý dětský program, interaktivní instalace, stánky s exotickými delikatesami, prodej hudebních nosičů a literatury, stánky neziskových organizací a další atrakce.

The PyramidsThe Pyramids

VÝHERCI 2×2 vstupenek na Respect Festival (BUDOU OSLOVENI EMAILEM):

[email protected]

[email protected]

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru cestovatelských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: