SOUTĚŽ: Vyhrajte ultralehký outdoorový batoh Bergans Helium V5 40 (UKONČENO)

SOUTĚŽ: Vyhrajte ultralehký outdoorový batoh Bergans Helium V5 40 (UKONČENO)

Na expedice i na výlety do přírody. Ultralehký batoh Bergans Helium budete brát na všechny svoje cesty! Zkuste štěstí v soutěži s Norskou módou!

O co soutěžíme?

Nový model ultralehkého outdoorového batohu Bergans Helium V5 40

Nový model batohu Helium 40l je skvělý na expedice, ale i na procházku přírodou. Vyniká hlavně svou ultralehkostí, na zádech skoro necítíte, že něco nesete. Helium je jedním z nejtechničtějších a nejvychytanějších batohů značky Bergans, lehká váha (40l – 912 g) je hlavním lákadlem a vychytávkou. Má mnoho dalších funkcí a jedinečný posuvný zádový systém. Délka batohu se dá nastavit tak, aby bylo nošení příjemné pro každého.

Red Sand / Black / Aluminium

Všechny norské kvalitní značky najdete v České republice na jednom místě v obchodech Norské módy. Norská móda pro vás dováží to nejlepší a nejkvalitnější norské oblečení. Společnost působí na českém a slovenském trhu již od roku 2002 a je unikátní tím, že má výhradní zastoupení tradičních norských výrobců oblečení a vybavení pro outdoorové nadšence a exkluzivní klientelu. Norská móda se řadí mezi největší specialisty na vlněné oblečení v rámci celé Evropy a v jejím portfoliu najdete značky, jejiž kvalita je na světové špičce v tomto oboru. Vlna je 100% přírodní a rozložitelný materiál a celý proces při výrobě oblečení je přísně kontrolován. Dodržují se tradiční postupy a fairtrade přístup k lidem, zvířatům a planetě. Norská móda má výhradní zastoupení norských značek Devold, Bergans, Dale a Kari Traa pro Českou republiku.

Výherce:

Jan Janeva

Zkušenosti čtenářů

Hana

Prozatím nemám zkušenosti.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: