HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

SOUTĚŽ: Vyhrajte ultralehký outdoorový batoh Bergans Helium V5 40

SOUTĚŽ: Vyhrajte ultralehký outdoorový batoh Bergans Helium V5 40

Na expedice i na výlety do přírody. Ultralehký batoh Bergans Helium budete brát na všechny svoje cesty! Zkuste štěstí v soutěži s Norskou módou!

O co soutěžíme?

Nový model ultralehkého outdoorového batohu Bergans Helium V5 40

Nový model batohu Helium 40l je skvělý na expedice, ale i na procházku přírodou. Vyniká hlavně svou ultralehkostí, na zádech skoro necítíte, že něco nesete. Helium je jedním z nejtechničtějších a nejvychytanějších batohů značky Bergans, lehká váha (40l – 912 g) je hlavním lákadlem a vychytávkou. Má mnoho dalších funkcí a jedinečný posuvný zádový systém. Délka batohu se dá nastavit tak, aby bylo nošení příjemné pro každého.

Red Sand / Black / Aluminium

Všechny norské kvalitní značky najdete v České republice na jednom místě v obchodech Norské módy. Norská móda pro vás dováží to nejlepší a nejkvalitnější norské oblečení. Společnost působí na českém a slovenském trhu již od roku 2002 a je unikátní tím, že má výhradní zastoupení tradičních norských výrobců oblečení a vybavení pro outdoorové nadšence a exkluzivní klientelu. Norská móda se řadí mezi největší specialisty na vlněné oblečení v rámci celé Evropy a v jejím portfoliu najdete značky, jejiž kvalita je na světové špičce v tomto oboru. Vlna je 100% přírodní a rozložitelný materiál a celý proces při výrobě oblečení je přísně kontrolován. Dodržují se tradiční postupy a fairtrade přístup k lidem, zvířatům a planetě. Norská móda má výhradní zastoupení norských značek Devold, Bergans, Dale a Kari Traa pro Českou republiku.

Pravidla soutěže:

  • Odpovězte na soutěžní otázky do 16. 5. 2021. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
  • Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, který bude kontaktován emailem, který zadal v soutěžním formuláři.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

Vaše emailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Bez Vašeho výslovného souhlasu nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Zkušenosti čtenářů

Hana

Prozatím nemám zkušenosti.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: