HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

SOUTĚŽ: Vyhrajte šikovné pomocníky a vychytávky nejen na cesty od EasyStore.cz! UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhrajte šikovné pomocníky a vychytávky nejen na cesty od EasyStore.cz! UKONČENO

EasyStore.cz prodává nové, revoluční, funkční a nápadité produkty, jejichž prostřednictvím se snaží zjednodušovat naše životy. Pojďte si o některé z nich zahrát!

O co hrajeme?

1. Profesionální foto a video grip Shoulderpod R2 je určen všem profesionálním i amatérským fotografům a kameramanům, kteří při své práci nebo hobby používají mobilní telefon a vyžadují kvalitní stabilizované záběry. Tento vysoce spolehlivý grip se skládá ze tří samostatných částí, z nichž klíčovou je univerzální úchyt z eloxovaného hliníku pro mobilní telefony. Ten je doplněn rukojetí z mahagonu sapelli v přírodní úpravě a pevným pojistným poutkem na ruku  z nylonu a kůže.

2. Powerbanka Zikko 5000 mAh – je první externí baterie na světě, kterou můžete dobíjet přes Apple Lightning. Anebo tradičně přes micro USB, pokud chcete. Jste-li však uživatelem zařízení Apple, odpadne vám rázem nepohodlná manipulace se dvěma kabely. Zikko 5000 mAh nabízí také hned dva USB výstupy s velkorysým výkonem 10 W, které jsou dostatečné pro současné připojení dvou zařízení, třeba iPhonu a iPadu. Díky minimálním rozměrům i hmotnosti si Zikko 5000mAh najde své místo v každé brašně nebo batohu a dokonce i v trochu větších peněženkách. A při hovorech během nabíjení se bez problémů schová za telefon.

3. Bluetooth senzor TrackR Bravo – Velikostí nepřesahuje běžnou minci, takže jej můžete vložit do peněženky, k dokladům při cestách, k zipu na kufru atd. Ke ztraceným položkám vás přivede jako radar pomocí bezplatné aplikace pro chytré telefony a tablety se systémem iOS nebo Android. TrackR Bravo je vybaven vlastním reproduktorem s hlasitostí až 82 dB, který lze aktivovat z aplikace. TrackR Bravo vám také pomůže nalézt i mobilní telefon – stačí stisknout tlačítko na senzoru a telefon začne zvonit, přestože je zrovna v tichém režimu. Dosah senzoru činí až 33 metrů. Další praktické využití při cestování je to, že nemusíte čekat u pásu s kufry s tlačit se s ostatními, stačí si nastavit si vzdálenost vašeho kufru od vás a nechat se “vyvolat” (tj.dostat hlášku, když bude kufr se senzorem např. 15 metrů od vás a tedy na pásu).

4. Sen.se GuardPeanut™ – Chytrý bezpečnostní senzor Sen.se GuardPeanut™ hlídá vaše osobní věci a cennosti. Díky minimální hmotnosti a rozměrům nabízí široké možnosti použití – Stačí ho připojit k určitému předmětu/zavazadlu a jediným stiskem tlačítka zapnout. Hýbe někdo vaším kufrem, zatímco jste si odskočili? Rozepíná vám někdo kabelku za zády? Snaží se někdo odjet na vašem kole? Otevřel právě někdo dveře do vašeho domu? Vše se okamžitě dozvíte.Senzor komunikuje s aplikací pro chytrá zařízení se systémem iOS nebo Android pomocí Bluetooth 4.0 s dosahem až 60 m a jakmile zaznamená jakýkoliv pohyb, okamžitě vás na to upozorní notifikací na displeji a spustí výstražný zvuk s intenzitou 90 dB.

5. EmoFix – dálková spoušť pro mobilní telefony – Opřete svůj telefon nebo tablet kamkoliv a o cokoliv. Použijte stativ, trojnožku nebo prostě někoho požádejte, aby na chvíli podržel váš telefon, pomocí EmoFix už ovládáte dál vše sami – EmoFix ovládá fotoaparát vašeho chytrého telefonu naprosto spolehlivě a bezchybně, s okamžitou odezvou až do vzdálenosti 10 m.

EasyStore.cz se zabývá distribucí nejzajímavějších technologických novinek. Zastupuje leadery v oblasti chytrých technologií, a to nejen v ČR, ale i dalších evropských zemích. Neustále hledá nové, revoluční, funkční a nápadité produkty, jejichž prostřednictvím se snaží zjednodušovat životy lidí a měnit jejich přístup k zdravotnictví, školství i sportu.

Výherci (budou osloveni emailem v momentu nachystání výhry v místě odběru):

1. Profesionální foto a video grip Shoulderpod R2 – Blanka Novotná

2. Powerbanka Zikko 5000 mAh – Martin Procházka

3. Bluetooth senzor TrackR Bravo – Richard Kellner

4. Sen.se GuardPeanut™ – Jana Černá

5. EmoFix – Václav Bečka

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: