HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

SOUTĚŽ: Vyhrajte outdoorový batoh, stan nebo spacák od české firmy LOAP! SOUTĚŽ UKONČENA

SOUTĚŽ: Vyhrajte outdoorový batoh, stan nebo spacák od české firmy LOAP! SOUTĚŽ UKONČENA

Co bychom si v dnešní době, při všech našich aktivitách, počali bez oblečení, na které se můžeme stoprocentně spolehnout? Díky stále se zdokonalujícím technologiím už vlastně neexistuje ani špatné počasí, ani špatné oblečení. Jak se v nových materiálech ale vyznáte vy? Odpovězte správně na otázku a vyhrajte skvělé ceny od české značky LOAP!

Informační cedulky na zbrusu novém oblečení na vás chrlí jeden záhadný pojem za druhým. Vodní sloupec, lepené švy atd. Víte ale, co přesně pojmy znamenají? Prověřte své znalosti a zkuste naši soutěž o hodnotné ceny.

Loap

LOAP
je ryze česká značka s vlastním týmem návrhářů a technologů. Průkopníkem v oblasti funkčního sportovního oblečení,vybavení pro volný časpobyt v přírodě je u nás již od roku 1993. Při přípravě svých kolekcí vždy klade důraz na pohodlí a maximální svobodu pohybu. Zároveň využívá nejnovějších poznatků z vývoje funkčních materiálů a zohledňuje aktuální módní trendy.

Ceny:

1. cena stan RONOS 2 – maskáčový stan s jednou ložnicí je určený pro dvě osoby. Má přelepené švy, durawrapovou konstrukci a podlážku a vnější stan s vodním sloupcem 5000 mm, resp. 3000 mm.

2. cena turistický batoh MEADOW TOMATO/GRAY – batoh o objemu 65 l nabízí 2 komory s dělicí přepážkou a oddělenou spodní komorou. Velmi dobrou stabilitu krosny zajišťuje především zádový systém AAS1, který byl navržen tak, aby odpovídal těm nejnáročnějším podmínkám a vysoké zátěži.

3. cena spacák EMMET  L34T – spací pytel se sendvičovou konstrukcí dosahuje tepelného komfortu při teplotách okolo 4°C. Spacák je vhodný pro turisty a milovníky kempinku.

Soutěž byla prodloužena do 30.11.

Výherci soutěže:

1. cena, stan Ronos, vyhrává Michaela Kubíčková

2. cena, batoh Meadow, vyhrává Lukáš Hada

3. cena, spacák Emmet, vyhrává Jana Kopanicová

Výherci budou kontaktováni po mailu.

Každý, kdo zašle odpověď, souhlasí s tím, že jeho email zařadíme do databáze pro zasílání nejzajímavějších cestovatelských novinek odesílaných cca 1x měsíčně. Svůj email, ale může z databáze kdykoliv odhlásit.

Výhry budou přirpaveny k vyzvednutí v pražském či brněnském Klub cestovatelů.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: