SOUTĚŽ: Vyhrajte originální výrobky z Jižní Ameriky z INKAshop.cz. UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhrajte originální výrobky z Jižní Ameriky z INKAshop.cz. UKONČENO

Odpovězte na tři jednoduché otázky a vyhrajte originální výrobky z Jižní Ameriky. Ve hře je kožená peněženka, ozdobná mísa z dýně nebo třeba marakas, tradiční hudební nástroj z Peru.

INKAshop.cz je obchůdek s originálními výrobky z Jižní Ameriky. Veškerý sortiment pochází od umělců, řemeslníků a malých rodinných dílen. Za projektem stojí cestovatel Honza Brotánek, který se během třech let cestování po Jižní Americe seznámil s řadou šikovných řemeslníků. Za každým produktem tak najdete nějaký lidský příběh. Seznámit se s nimi můžete na webové stránce nebo přímo u stánku na některém s festivalů.

Dárek – poštovné zdarma pro účastníky soutěže!

Všichni, kteří odpověděli na soutěžní otázky a stali se fanoušky INKAshop.cz na Facebooku, získávají poštovné zdarma pro jakoukoliv objednávku nad 100 Kč!*

Stačí do poznámky k objednávce na e-shopu uvést kód HSSOUTEZ a Vaše jméno na Facebooku.

Platí v ČR. Stačí do poznámky k objednávce napsat email, ze kterého jste se zúčastnili soutěže a Vaše jméno na Facebooku. Platí pro objednávky do 15.10.

Výherci (budou osloveni emailem):

1. cena: Eliška Krejčiříková

2. cena: Šárka Pátková

3. cena: Josef Brychcín

O co jsme hráli?

1. cena: kvalitní kožená peněženka

Ozdobná peněženka

2. cena: ozdobná mísa z dýně dle vlastního výběru

Ozdobná mísa z dýně

3. cena: marakas – tradiční hudební nástroj z Peru

Marakas

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů cestovatelských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: