SOUTĚŽ: Vyhrajte knihu Úchvatné světové trekingové trasy pro všechny milovníky pěší turistiky! UKONČENO

SOUTĚŽ: Vyhrajte knihu Úchvatné světové trekingové trasy pro všechny milovníky pěší turistiky! UKONČENO

Víte, které jsou nejkrásnější světové trasy pro pěší turistiku? S knihou Úchvatné světové trekingové trasy už vám žádné neuniknou! Obujte si pohorky a objevujte svět!

Prohlédněte si ukázky z knihy Úchvatné světové trekingové trasy…

Cestování je o poznávání nového a nejvíc nových zážitků nasbíráte, budete-li cestovat co nejpomaleji, tedy pěšky! Pěší turistika neboli treking má mnoho podob a úrovní obtížnosti. Můžete šlapat sami a rozjímat, nebo to můžete pojmout jako dovolenou s přáteli a splnění společných snů a výzev.

Co může ve světě překvapit české čundráky, uvyklé na propracovanou síť turistických značek? Kulturně bohaté stezky z města do města, od památky k památce, na místa, kde se psala historie zemí, kontinentů… Dechberoucí výšlapy na vyhlídky s úchvatnými panoramaty. Stezky, na niž se stáváte členem celosvětového národa poutníků.

Nahlédněte do knihy a inspirujte se vybranými trasami z celého světa. Každá je doplněna tipy na další výšlapy podobného rozsahu, náročnosti nebo tématu. Od jednodenních výletů až po ty, na něž si musíte vyhradit pár týdnů volna. Přečtěte si příběhy autorů, kteří osobně každou trasu prošli.

Tony a Maureen se na své svatební cestě rozhodli po souši přejet Evropu a Asii směrem do Austrálie. Stálo je to několik měsíců a všechny peníze, ale zvládli to. Hned po návratu v roce 1972 začali třídit zápisky z cest a vznikl první průvodce řady Lonely Planet – Across Asia on the Cheap (Levně přes Asii). Po prvních výtiscích se v obchodech jen zaprášilo, během týdne se prodalo 1500 výtisků. Lonely Planet byla na světě.
Úspěch je inspiroval k napsání dalších průvodců a během čtyřiceti let se nakladatelství Lonely Planet stalo celosvětově oblíbenou značkou s roční produkcí více než 120 milionů knih tištěných v 11 jazycích. Nakladatelství se stále řídí krédem, které se objevilo v Across Asia on the Cheap: „Musíš se rozhodnout, kam se vydat, a tím máš to nejtěžší za sebou. Tak jen do toho!“

O co soutěžíme

3x kniha Úchvatné světové trekingové trasy

Pravidla soutěže

1. Odpovězte na soutěžní otázky do 30. 08. 2019. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.

2. Z došlých správných odpovědí vylosujeme tři výherce, kteří budou kontaktování emailem, který zadali v soutěžním formuláři. Výhry je možné si po dohodě vyzvednout v Praze nebo Brně.

3. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou. Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Jména výherců

1. Miroslav Třupek

2. Ondřej Bačuvčík

3. Lenka Hlavičková

Zkušenosti čtenářů

Pavel

Hope to win.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: