SOUTĚŽ: Vyhrajte knihu Tamtamy času od autorů Jiří Hanzelka, Miloslav Stingla a Rudolf Švaříček!

SOUTĚŽ: Vyhrajte knihu Tamtamy času od autorů Jiří Hanzelka, Miloslav Stingla a Rudolf Švaříček!

Zahrajte si s námi o knihu plnou jedinečných zážitků a zkušeností předních českých cestovatelů z tajuplného ostrova Nová Guinea!

V této knize se poprvé potkávají největší legendy českého cestování Jiří Hanzelka & Miroslav ZikmundMiloslav Stingl. Pomyslní sokové z vrcholu cestovatelské popularity publikují poprvé společně, aby se podělili o své zážitky z jedinečného ostrova Nové Guineji. Kromě materiálů těchto největších es našeho cestování přináší kniha i rozsáhlý text Rudolfa Švaříčka o dobrodružných výpravách hluboko do nitra ostrova.

Přínos této nádherné publikace je o to významnější, že nepřináší zprávy pouze o jednorázové návštěvě či expedici, ale očima známých českých cestovatelů tří generací mapuje situaci na ostrově v průběhu více než čtyřiceti let jeho novodobé historie.

Knize na barvitosti ještě přidává fakt, že se její autoři liší nejen v čase, ale i v úhlu pohledu. Každý z nich je jiný, svérázný. Vzhledem k tomu, že počty zemí, které každý z nich navštívil, se počítají v desítkách, mají s čím srovnávat.

JotaNakladatelství JOTA vydalo za téměř třicet let své existence na českém knižním trhu více než 2 500 titulů v celkem téměř 8 milionech výtiscích. Knihu Tamtamy času můžete objednávat přímo na jejich eshopu www.jota.cz.


Výherci:

3x kniha Tamtamy času (Jiří Hanzelka & Miroslav Zikmund & Miloslav Stingl & Rudolf Švaříček)

Miroslav Panský

Olga Réblová

Jana Zelená

Pravidla soutěže:

1. Výherci budou kontaktování emailem, který zadali v soutěžním formuláři.

2. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit.

3. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

4. Soutěž trvá do 15.10.2017.

5. Zasláním odpovědi účastníci souhlasí se zasíláním novinek webu HedvabnaStezka.cz cca 1x měsíčně (z čehož se lze jednoduše odhlásit).

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: