SOUTĚŽ: Vyhrajte audioknihu od největších českých cestovatelských legend UKONČENA!

SOUTĚŽ: Vyhrajte audioknihu od největších českých cestovatelských legend UKONČENA!

Jiří Hanzelka, Miroslav Zikmund, Miloslav Stingl a Rudolf Švaříček publikují společně knihu Tamtamy času, aby přinesli co nejpestřejší zážitky z jedinečného ostrova Nové Guineji. Později vzniká od těchto cestovatelských es i audiokniha, o kterou máte možnost soutěžit.

Ceny putují k následujícím výhercům, které kontaktujeme mailem. Všem ostatním účastníkům děkujeme!

  • Klára Zakopalová, Zlín
  • Vojtěch Novák
  • Alena Jelínková, Benešov

O co hrajeme?

3x audiokniha Tamtamy času

Svět, o kterém jsme si mysleli, že už neexistuje – Nová Guinea.

V této audioknize se poprvé potkávají největší legendy českého cestování Jiří Hanzelka & Miroslav Zikmund a Miloslav Stingl.

Tito proslavení cestovatelé publikují společně, aby přinesli co nejpestřejší zážitky z jedinečného ostrova Nové Guineji. Kromě příspěvků těchto největších es našeho cestování přináší audiokniha i rozsáhlý text Rudolfa Švaříčka o dobrodružných výpravách hluboko do nitra ostrova.

Přínos této nádherné publikace je o to významnější, že nepřináší zprávy pouze o jednorázové návštěvě či expedici, ale očima známých českých cestovatelů tří generací mapuje situaci na ostrově v průběhu více než čtyřiceti let jeho novodobé historie.

Každý z autorů je výjimečný, a tak audiokniha Tamtamy času nabízí jedinečné spojení osobitých pohledů na tento stále málo známý exotický kraj. Vzhledem k tomu, že počty zemí, které každý z nich navštívil, se počítají v desítkách, mají s čím srovnávat!

Čtou Jaroslav Dušek, Jan Potměšil, Dan Bárta, Jitka Čvančarová a Michal Bumbálek.

Nakladatelství JOTA vydalo za téměř třicet let své existence na českém knižním trhu více než 2 500 titulů v celkem téměř 8 milionech výtiscích. Knihu Ošklivec můžete objednávat přímo na jejich eshopu www.jota.cz.

Pravidla soutěže:

  1. Výherci budou kontaktování emailem, který zadali v soutěžním formuláři.
  2. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit.
  3. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.
  4. Soutěž trvá do 14.5.2023

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: