SOUTĚŽ: VYHRAJ POWERBANKU GOAL ZERO VENTURE 35

SOUTĚŽ: VYHRAJ POWERBANKU GOAL ZERO VENTURE 35

Skvělá vychytávka, která se hodí na cesty po celém světě. Pro cestovatele, outdooristy a všechny, kteří chtějí být nezávislí na elektrické síti. Nová powerbanka Venture 35 je připravena i na ta nejdivočejším dobrodružství.

O co soutěžíme?

POWERBANKA GOAL ZERO VENTURE 35 
Skvělé pro cestovatele, outdooristy a všechny, kteří chtějí být nezávislí na elektrické síti. Nová powerbanka Venture 35 je připravena i na ta nejdivočejším dobrodružství. Kapacita 9600 mAh Vám díky IP67 bude k dispozici prakticky v jakémkoli prostředí; nevadí ani když spadne do vody. Přes USB-C kabel dobijete POWERBANKu plně za pouhé dvě hodiny. K dispozici jsou 2 USB výstupy a jeden USB-C výstup. Je vybavena 50 lm světlem.

*Panel Nomad 10 (není součástí balení) plně dobije powerbanku Venture 35 na přímém slunci za 6-12 hodin.

Pravidla soutěže:

  • Odpovězte na soutěžní otázky do 15. 11. 2021. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
  • Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, který bude kontaktován emailem, který zadal v soutěžním formuláři.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

Vaše emailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Bez Vašeho výslovného souhlasu nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

SAVETHEDAY.CZ přináší kompletní nabídku produktů a doplňků značek LEATHERMAN, LEDLENSER, GOAL ZERO, WILEY X a LIFESAVER a k tomu i exkluzivní prodlouženou záruku na vybrané produkty. Zvládat všední i nevšední situace, řešit problémy a překonávat překážky pomáhají produkty z SAVETHEDAY.CZ zákazníkům z řad outdoorových nadšenců, sportovců, cestovatelů, dobrodruhů, rybářů, digitálních nomádů, kutilů, ale i profesionálních řemeslníků, vojáků, hasičů, záchranářů…
E-shop SAVETHEDAY.CZ je připraven zachránit den i Vám. Pojďte se přesvědčit!

Zkušenosti čtenářů

Miroslava

Nevím

Miroslava
Miroslava:

Jaké

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: