SOUTĚŽ: Vyhraj dalekohled Nikon a dej svým výpravám nový rozměr!

SOUTĚŽ: Vyhraj dalekohled Nikon a dej svým výpravám nový rozměr!

Podrobné prostudování plánované trasy na horách, pozorování zvířat, kochání se výhledy… Lehké kompaktní modely dalekohledů mají široké využití pro každého milovníka outdooru. Vyhraj jeden z dalekohledů osvědčené značky Nikon a užij si nový rozměr dobrodružství!

Soutěžíme o 3 lehké kompaktní dalekohledy Nikon

Na cestě, v horách, u jezera — tento odolný a lehký dalekohled nabízí široké zorné pole a excelentní rozlišení i za nízké hladiny osvětlení, a umožní tak pozorovat každý pohyb i velké množství detailů. O výjimečný jas a přirozené barvy se starají vícenásobné antireflexní vrstvy na čočkách a hranolech, vrstva pro fázovou korekci na střechových hranolech zajistí vysoce kontrastní pozorování.

Výhodou dalekohledu Prostaff P7 je velká odolnost proti nárazům a pádům, ale také proti vodě (do hloubky 1 m po dobu 10 minut). Pogumovaný povrch pro dobrý úchop, provedení odolné proti zamlžování nebo úprava na vnějších čočkách odpuzující mastnotu a vlhkost zaručují nadstandardní odolnost a uživatelský komfort i v náročnějších outdoorových podmínkách za každého počasí.

Kompaktní dalekohled o hmotnosti pouhých 305 gramů zaručuje brilantní obraz a plynulý zoom se zvětšením až 24×. Ideální kousek pro horské túry, pozorování zvířat, sledování sportovních událostí apod. Čočky a hranoly opatřené vícenásobnými antireflexními vrstvami zaručují jasnější obraz a snadno dosažitelná páčka zoomu nabízí možnost přiblížení v rozsahu 8× až 24×. Otočné a posuvné gumové očnice usnadňují správné umístění očí a zvyšují pozorovací komfort.

Lehký dalekohled se štíhlým stylovým tělem, zvětšením 8×, objektivy s průměrem 25 mm a širokým zorným polem. Čočky opatřené vícenásobnými antireflexními vrstvami poskytují jasný a brilantní obraz i za nízké hladiny osvětlení. Voděodolné tělo je opatřeno pogumovaným povrchem pro pevné držení a je dostatečně kompaktní, aby se snadno vešlo do kapsy nebo pouzdra. Univerzální společník na cesty včetně turistiky a pozorování přírody.

Japonská značka Nikon se od svého založení v roce 1917 stala průkopníkem v oblasti optických skel a již řadu let patří ke světovým lídrům na poli fotografie a videografie. Inovativní optické technologie společnosti přinesly nové standardy výkonnosti a designu a udávají současný trend vývoje optických zařízení. V jejich portfoliu najdeme široký sortiment fotoaparátů, objektivů a jejich příslušenství, sportovní optiku i aplikace a software. Více na www.nikon.cz

Pravidla soutěže:

  • Odpovězte na otázky do 31. 3. 2024. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
  • Z odpovědí vybereme výherce, kterého zveřejníme na webu.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.
  • Vaše emailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě Vaší výhry. Bez Vašeho výslovného souhlasu nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy bude uchovávána po dobu trvání soutěže.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: