SOUTĚŽ: VYHRAJ CESTOVNÍ PODLOŽKU NA JÓGU OD YOGGYS (UKONČENO)

SOUTĚŽ: VYHRAJ CESTOVNÍ PODLOŽKU NA JÓGU OD YOGGYS (UKONČENO)

Společně s YOGGYS jsme pro tebe připravili skvělou soutěž o odlehčenou cestovní podložku na jógu. A vzhledem k tomu, že je léto, nemůžeme soutěžíme o jinou, než tu v designu TROPICAL ISLAND! Skvěle ji využiješ nejen na cestách, ale brát si ji samozřejmě můžeš i do studia. Namasté!

O co soutěžíme?

Podložka na jógu TROPICAL ISLAND

Travel podložka tě, díky své lehké váze, nezatíží na tvé cestě. Jednoduše jí složíš do praktické, přenosné tašky, strčíš do batohu a jedeš. Podložku využiješ v přírodě, ať už na cvičení či posezení, nebo buď originální a vezmi si ji do studia jako svou vlastní vrstvu přes studiovou podložku. Je ideální pro dynamickou praxi. Po výletu nebo cvičení ji prostě strč do pračky a snadno vyper. 

Podložka na jógu TROPICAL ISLAND

Jsme mladá česká značka, která láskyplně navrhuje a tvoří jógové vybavení inspirované přírodou a jogínskou cestovatelskou a kreativní duší. Jóga dává smysl našim životům již několik let. Věříme, že spojení těla a mysli je cesta jak se stát lepšími lidmi. Přejeme si abys i ty, náš zákazník a milovník jógy, prožil podobné pocity. To je jeden z hlavních důvodů, proč jsme před pár lety, začali prodávat jógové a meditační produkty skrz náš již dobře známý Yoga Store obchod. Ale již brzy poté, během našeho delšího pobytu na Bali, jsme zjistili, že nám něco chybí. Nechtěli jsme jen prodávat jógové vybavení, chtěli jsme inspirovat ke zdravějšímu a barevnějšímu životu, který jsme zažívali během naší magické cesty po Indonésii. A tehdy náš velký sen začal, tehdy srdce YOGGYS začalo bít. Naše produkty jsou výsledkem velkého snu, inspirované krásnými barvami a magickou atmosférou ostrova Bali a dalších neuvěřitelných míst z celého světa. Rádi bychom vnesli tuto radost a pozitivní energii přímo do tvého domova a pomohli ti na tvé jógové cestě. I přesto, že YOGGYS má ekologicky přátelskou mysl, se produkty pyšní vysokou kvalitou. S vědomím, že krásné věci začínají malými krůčky, malou inspirativní myšlenkou, jen netvoříme podložky, ale nové začátky. 

Podložka na jógu TROPICAL ISLAND

Pravidla soutěže:

  • Odpovězte na soutěžní otázky do 9. 8. 2021. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
  • Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, který bude kontaktován emailem, který zadal v soutěžním formuláři.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

Vaše emailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Bez Vašeho výslovného souhlasu nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Výherce soutěže:

Eliška Belinová

Zkušenosti čtenářů

Katka Marcinková

Odpověď Katka Marcinková – uvedla jsem špatný email: [email protected] – má být kajikub@email. cz Děkuji za pochopení Katka P. S. Produkty máte moc hezké, fandím Vám.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: