SOUTĚŽ: VYHRAJ AKČNÍ KAMERU, REPRODUKTOR, NEBO CHYTRÉ HODINKY NICEBOY (UKONČENO)

SOUTĚŽ: VYHRAJ AKČNÍ KAMERU, REPRODUKTOR, NEBO CHYTRÉ HODINKY NICEBOY (UKONČENO)

Společně s Niceboy jsme pro tebe připravili skvělou soutěž o mix produktů, které se ti budou na nadcházející sezónu rozhodně hodit! S akční kamerou Vega X Pro zaznamenáš všechny své zážitky z cest, přenosný reproduktor ti umožní poslouchat oblíbené meditace venku v přírodě nebo na pláži a užít si venkovní párty a díky chytrým hodinkám X-fit Watch Pixel budeš mít přehled o veškerých svých aktivitách a sportovních výkonech.

O co soutěžíme?

1) Akční kamera Niceboy Vega X Pro

Akční kamera Niceboy Vega X Pro oslní nejvyšší kvalitou natáčení 4K při 60 snímcích za vteřinu a vodotěsností až do 12 metrů bez pouzdra, pokročilou X-STEADY stabilizací a integrovaným mikrofonem, který k videu pořizuje zvukový záznam v přirozené stereo kvalitě. Potěší i další funkce, jako je například Slow Motion režim s osminásobným zpomalením, časosběr až ve 4K nebo ovládání pomocí Wi-Fi.

Akční kamera Niceboy Vega X Pro

2) Přenosný reproduktor Niceboy RAZE 3 Titan

Maximální výkon, maximální zvuk, to je přenosný reproduktor RAZE 3 Titan. Se svým skvělým výkonem 50 W dokáže ozvučit party doma i venku. Má čistý zvuk a s technologií MaxxBass i výrazné basy. Na jedno nabití vydrží hrát až 15 hodin. To všechno zvládne klidně u bazénu – je totiž vodotěsný (krytí IP67). Dá se využít i jako powerbanka pro váš telefon či tablet a díky integrované anténě přehrává FM rádio bez přidaného kabelu. 

Přenosný reproduktor NiceboyRAZE 3 Titan

3) Chytré hodinky Niceboy X-fit Watch Pixel

Chytré hodinky Niceboy X-fit Watch Pixel mají vše, co potřebujete: sledují vaše zdraví, spánek, kondici i sportovní výkony. Upozorní vás na příchozí hovor, SMS a další aplikace, můžete jejich pomocí ovládat i hudbu. A mají super výdrž. Nejenže při běžném používání vydrží až 10 dní, ale snadno snesou prach i déšť.

Chytré hodinky Niceboy X-fit Watch Pixel

Produkty značky Niceboy se od svého uvedení na evropský trh v roce 2016 úspěšně etablovaly na zahraničním i českém trhu. V současné době se produkty značky Niceboy prodávají v osmi evropských zemích a ve vybraných kategoriích značka zaujímá přední příčky v prodejích a stává se leaderem na trhu. Značka si získala renomé nejen díky modernímu designu produktů, ale především díky kvalitě zpracování a dostupným cenám. Více na www.niceboy.cz

Výherci:

J. Nerud, A. Černická, M. Buřinská

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: