SOUTĚŽ: Vyhraj 10 VIP vstupenek do Botanické zahrady Praha (UKONČENO)

SOUTĚŽ: Vyhraj 10 VIP vstupenek do Botanické zahrady Praha (UKONČENO)

Za orchidejemi do Botanické zahrady Praha! Tradiční a nejoblíbenější výstava orchidejí vás letos přenese do jihoamerického Ekvádoru a představí rostlinné bohatství i extrémy této pestrobarevné země. Soutěžíme o 5 kalendářů s motivy orchidejí a 10 vstupenek na výstavu (ke každému kalendáři vyhrajete 2 vstupenky).

Celou výstavu doplní jedinečné aranžmá tvarů a barev z dílny profesionální floristky Kláry Franc Vavříkové. Během procházky skleníkem se setkáte s mnoha typickými symboly této země, navštívíte květinové tržiště s prodejem orchidejí s sebou, zahlédnete pestrobarevného kolibříka a doslova na dosah ruky budete mít aktivní sopku

Přijďte obdivovat miniatury i giganty Ekvádoru do Botanické!
Kde: Skleník Fata Morgana, Botanická zahrada Praha
Kdy: 23. 9. – 10. 10., ÚT-NE, 9.00-19.00
Další informace.

V jihoamerickém Ekvádoru je ve volné přírodě možné nalézt více než 4 000 druhů orchidejí. Kurátoři Botanické zahrady hl. m. Prahy podnikli právě do této země v roce 2019 expedici s cílem studovat rostliny na původních stanovištích v přirozeném prostředí. Získané poznatky využívají při pěstování orchidejí a dalších cenných rostlin ve sbírkách zahrady.

V botanické zahradě v Troji můžete během jediného dne navštívit Japonsko, Středozemí, severoamerickou prérii nebo jihoamerický tropický prales i ochutnat víno jižních svahů jako ve Francii. Čeká tu na Vás celý svět!

O co soutěžíme?

5x nástěnný šestnáctiměsíční kalendář (září 2021 až prosinec 2022) je plný jedinečných fotografií od našich kurátorů Romany Rybkové a Jana Ponerta. Každou orchidej doplňuje i krátký popisek, kde se daná orchidej vyskytuje a co je na ní zajímavého. Ke každému kalendáři dvě VIP vstupenky do Botanické zahrady Praha.

Pravidla soutěže:

  • Odpovězte na soutěžní otázky do 30. 9. 2021. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
  • Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, který bude kontaktován emailem, který zadal v soutěžním formuláři.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

Vaše emailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Bez Vašeho výslovného souhlasu nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: