HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz KnihyNaHory.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

SOUTĚŽ: Toužíte objevovat cizí země? Trip.market rozdává 20 000 Kč na letenky UKONČENO

SOUTĚŽ: Toužíte objevovat cizí země? Trip.market rozdává 20 000 Kč na letenky UKONČENO

I Kryštof Kolumbus potřeboval sponzora. Trip.market podporuje novodobé objevitele a v letní soutěži rozdává 20 000 Kč na letenky kamkoli.

Vyhrajte otevřený voucher a vydejte se vstříc otevřeným obzorům i možnostem. Uplatníte ho na letenku pro sebe nebo celou skupinu. Cílovou destinaci si vyberete sami, stejně jako termín. Voucher platí až do 31. 12. 2017, takže vám nic nebrání naplánovat si cestu opravdu důkladně.

Kdo hledá, najde a vyhraje

Kdo cestuje, najde – sám sebe, nové zážitky, vjemy i odpovědi na otázky, které ho v životě nejvíc pálí. Procvičte si hledání a ve článcích uveřejněných na domovské stránce webu www.trip.market objevte odpovědi na 5 cestovatelských otázek.

VÝHERCI:

Své odpovědi můžete posílat do 6. 8. 2017. Zástupci Trip.market potom vylosují 3 výherce, kterým na jejich cesty věnují voucher v hodnotě:

1. vylosovaný – 15 000 Kč – Jakub Šenkeřík

2. vylosovaný – 3 000 Kč – Jitka Žabková

3. vylosovaný – 2 000 Kč – Pavlína Palová

Výherci budou kontaktování mailem.

Jak s výhrou naložíte?

Voucher uplatníte na 1 celou objednávku letenek pro 1 nebo víc osob na webu www.trip.market. Voucher slouží jako sleva na objednávku. Nelze na něj vracet peníze, objednávka musí být ve stejné nebo vyšší ceně jako voucher. Pokud objednávka přesáhne hodnotu voucheru, zbytek jednoduše doplatíte. Výherní vouchery nelze kombinovat s dalšími slevami.

Směle do toho! Cestování je přece otázkou odvahy!

Pravidla soutěže:

1. Výherci budou kontaktování emailem, který zadali v soutěžním formuláři.

2. Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit.

3. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

4. Soutěž trvá do 31.7.2017.

5. Zasláním odpovědi účastníci souhlasí se zasíláním novinek webu HedvabnaStezka.cz cca 1x měsíčně (z čehož se lze jednoduše odhlásit).

6. Kontaktní údaje budou poskytnuty společnosti Trip.market, která zajišťuje výhry.

Zkušenosti čtenářů

Ivana Barsová

Letenky do Punta Cana

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: