SOUTĚŽ: Sportujete rádi? Naučte se i odpočívat a soutěžte o tři páry kompresních regeneračních podkolenek CEP UKONČENO

SOUTĚŽ: Sportujete rádi? Naučte se i odpočívat a soutěžte o tři páry kompresních regeneračních podkolenek CEP UKONČENO

Kvalitní ponožky jsou základ. To platí nejenom o dlouhé túře, ale hlavně pak o sportu. Správné kompresní podkolenky dodají díky zlepšené cirkulaci krve více energie pro ještě lepší výkon.

Kompresní podkolenky navíc nabízejí při pohybu pohodlí bez puchýřů i perfektní padnutí. Regenerační podkolenky vás zase rychle vrátí do optimální kondice.

O co tedy hrajeme?

O tři páry kompresních podkolenek CEP pro regeneraci buď v bílé, nebo černé barvě dle vlastního výběru.

Inspiraci hledejte na www.cepsports.cz.

Pravidla soutěže

1. Odpovězte na následující otázky nejpozději do 15. 7. 2018

2. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování

3. Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, které kontaktujeme e-mailem.

Vaše mailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

PonozkyRenomovaná sportovní značka CEP pomáhá svými kompresními produkty nejen k co nejlepším výkonům, ale i k rychlému odpočinku a návratu do formy. Kompresní podkolenky pro regeneraci zlepšují díky patentovaným technologiím medi compression a SMART INFRARED cirkulaci krve ve vlásečnicích a přívod kyslíku do svalů. Jsou tedy ideální rovněž i pro rozcvičení před sportovním výkonem, po něm zase urychlují odbourávání toxinů a laktátů. Anatomický design prodyšné tkaniny je zárukou, že podkolenky perfektně padnou a jsou maximálně pohodlné i díky širokému lemu zamezujícímu tvorbu záhybů. Podkolenky permanentně odvádějí vlhkost, mají termoregulační vlastnosti. A určitě důležitá je přítomnost stříbrných iontů, které jsou antibakteriální a pohlcují zápach. Regenerační podkolenky CEP jsou také skvělým společníkem při cestování, kdy účinně snižují pocit unavených nohou a pomáhají předcházet tvorbě otoků.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: