SOUTĚŽ: Přijeď do Kantábrie! (UKONČENO)

SOUTĚŽ: Přijeď do Kantábrie! (UKONČENO)

Vydejte se do překrásné věčně zelené Kantábrie, rozprostírající se kolem Biskajského zálivu a táhnoucí se až na samý západní cíp Španělska a nezapomeňte navštívit přírodní parka Cabárceno!

Španělská Kantábrie neboli Cantabria se rozprostírá na severním pobřeží Pyrenejského poloostrova a nabízí úplně jiný pohled na Španělsko, než jak ho znáte. Zatím zůstává turisty neobjeveným místem, ačkoli mezi Španěly je oblíbenou oblastí – na 4 španělské turisty zde najdete asi tak jednoho cizince. Jedná se o velmi pohostinný region s nádhernou svěží přírodou, který nabízí nespočet zajímavostí pohodlně dostupných na relativně malé ploše, a to jak pro milovníky klidu a přírody, tak pro sportovce.

O co soutěžíme?

Vyhrát můžete voucher pro 2 dospělé osoby a 2 děti do přírodního parku Cabárceno, který platí do 30. prosince 2022.

Pravidla soutěže:

  • Odpovězte na soutěžní otázky do 28. 2. 2022. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
  • Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, který bude kontaktován emailem, který zadal v soutěžním formuláři.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.

Vaše emailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Bez Vašeho výslovného souhlasu nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy uchovávána po dobu trvání soutěže.

Soutěž probíhá ve spolupráci se kantabrijckou centrálou Cantur. Více informací naleznete na http://www.cantur.com/inicio

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: