Soutěž o 3 akční kamery Niceboy VEGA X 8K UKONČENA!

Soutěž o 3 akční kamery Niceboy VEGA X 8K UKONČENA!

Firma Niceboy posílá do soutěže tři akční kamery značky Niceboy VEGA X 8K. Skvělého pomocníka v hodnotě sedm tisíc korun využijete nejen při rychlé jízdě na kole či snowboardu, ale i pod vodou – i bez pouzdra je totiž kamera vodotěsná až do hloubky 12 metrů.

3 ceny putují k těmto výhercům, které kontaktujeme mailem:

Jakub Změlík, Jesenice

Jakub Fejfar, Praha 4

Pavla Nguyen, Kutná Hora

O co soutěžíme?

Nová akční kamera Niceboy VEGA X 8K přináší rozlišení až 8K, přičemž 4K při 60 snímcích za sekundu nabídne v nativním rozlišení. Přímo v kameře najdete řadu kreativních módů a špičkové komponenty a technologie pro perfektní obraz i stereo zvuk. Osazení špičkovým hardwarem – senzorem SONY IMX377 a procesorem Ambarella H22 – umožňuje outdoorové kameře Niceboy VEGA X 8K nahrávat kvalitní obraz v opravdu vysokých rozlišeních. Kamera tak nahrává v nativním rozlišení 4K se 60 snímky za vteřinu, ale nabídne i pořizování záznamů v rozlišení 6K (s 30 fps) i dokonce 8K (s 15 fps)!

Niceboy VEGA x 8K

Produkty značky Niceboy se od svého uvedení na evropský trh v roce 2016 úspěšně etablovaly na zahraničním i českém trhu. V současné době se prodávají v osmi evropských zemích a ve vybraných kategoriích značka zaujímá přední příčky v prodejích a stává se leaderem na trhu. Firma si získala renomé nejen díky modernímu designu produktů, ale především díky kvalitě zpracování a dostupným cenám. Více informací včetně nápovědy k soutěži na www.niceboy.eu

Pravidla soutěže:

  • Odpovězte na soutěžní otázky do 21. 11. 2022. Účastníci s duplicitními odpověďmi nebudou zařazeni do slosování.
  • Z došlých správných odpovědí vylosujeme výherce, které zveřejníme na webu.
  • Pořadatel si vyhrazuje právo soutěž předčasně ukončit či změnit. Výhry nejsou vymahatelné soudní cestou.
  • Vaše emailová adresa bude v souladu s GDPR sloužit pouze pro kontaktování v případě vaší výhry. Bez Vašeho výslovného souhlasu nebude použita pro obchodní ani marketingové účely, tedy bude uchovávána po dobu trvání soutěže.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: