SOUTĚŽ: Na cesty se společníkem do batohu – vyhrajte cestovní deník. UKONČENO

SOUTĚŽ: Na cesty se společníkem do batohu – vyhrajte cestovní deník. UKONČENO

Jste vášniví cestovatelé nebo jen občas někam rádi vyrazíte na pár dní? Ať jste stále na cestách nebo plánujete jen krátký výlet, možná s sebou rádi přibalíte jednoho společníka navíc. Odpovězte na dvě soutěžní otázky a vyhrajte jeden z pěti originálních cestovních deníků.

Cestovní deník, prostor pro vaše zážitky z cest. Volné strany, které čekají na vaše zápisky, jsou doplněny stranami pro plánování cest, autorskými mapami a užitečnými informacemi (itinerářem, stranami pro záznam finančního rozpočtu nebo jízdních řádů, osobním slovníkem, mapou Evropy a Světa, mapou časových pásem, údaji pro orientaci v terénu..). Desky deníku navíc obsahují tři cestovatelské pomůcky a kapsu pro uschování cestovních dokumentů.

Deník pro cestovatele z umělecké dílny

Cestovní deník je autorským ručním dílem Umělecké dílny a grafického ateliéru BK. Tato soukromá dílna se zaměřuje na technologii ražby a intarzie společně s tradičním knihařským řemeslem. Rozvíjením používaných technologií usiluje o spojení designu, grafiky, řemesla a umění. Zakládá si na originálnosti a exkluzivitě, proto jsou díla pro zachování jedinečnosti dostupná v omezených sériích nebo jednotlivých kusech. Více informací o dílně a její tvorbě naleznete na webových stránkách dílny.

Cestovní deník

Výherci:

5 x 1 cestovní deník (v tyrkysovém či béžovém provedení)

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

[email protected]

Výhry si můžete vyzvednout v pražském či brněnském Klubu cestovatelů. Nezasíláme je.

Účastí v soutěži souhlasíte se zařazením vašeho emailu do seznamu odběratelů newsletteru cestovatelských novinek, který posíláme 1x měsíčně. Z odběru se samozřejmě můžete kdykoli snadno odhlásit.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: