Setkání Caminoistů aneb Let’s talk Camino

Setkání Caminoistů aneb Let’s talk Camino

V září se v Olomouci setkají poutníci, které spojuje zážitek z cesty Camino de Santiago! Přijďte nasát atmosféru a poslechnout si zážitky, i pokud jste Camino zatím neabsolvovali.

Každý, kdo prošlapal „Camino„, zná ten pocit sounáležitosti mezi poutníky, kteří se po celém dni šlapání potkají večer v albergue. Trochu z „caminovské“ atmosféry by organizátoři chtěli přinést i do Olomouce, a proto se rozhodli uspořádat setkání poutníků, těch, co se na pouť teprve chystají, těch, co o pouti zatím jenom uvažují a i těch, kteří by se jenom chtěli dozvědět něco málo o Svatojakubské pouti.

Kde se akce koná?

Akce se bude konat v kempu Resort Krásná Morava v Olomouci – Řepčíně 7. září 2018. Přesná adresa je Jarmily Glazarové, 779 00 Olomouc. Ti, kteří nepocházejí z Olomouce, mohou v kempu zůstat společně s organizátory přes noc (spacák a karimatku sebou).

PROGRAM:
Promítán bude film Camino na kolečkách– dále bude vše teprve upřesněno.

Na akci bude volně navazovat událost Let`s walk Camino, v rámci které ve dnech 8. až 10. 9. budete mít šanci projít českou cestu „Camino“ spojující Olomouc s Brnem.

Zapojte se jako přednášející!

Máte zkušenosti s Caminem z první ruky nebojíte se o ně podělit? Ozvěte se organizátorům! Rádi Vám poskytnou prostor, abyste o svých zážitcích mohl říct i ostatním poutníkům.

VSTUP NA AKCI JE VOLNÝ.

Více informací najdete na Facebooku Let’s talk Camino a Let’s walk Camino.


Zkušenosti čtenářů

Caminoa

Prošlapali jsme spolu Caminoa — byl to nádherný  pocit mezi poutníky, kteří se po náročném dni šlapání potkali večer v albergue. Doufáme že  atmosféru opět někdy  zažijeme . Olomouc byla také nádherná. Celkově  setkání poutníků bylo fajn.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: