Profil: REINA TRAVEL

Profil: REINA TRAVEL

Shrnutí: Specialisté na Jižní a Střední Ameriku, kteří dokážou reagovat na každé vaše přání a sestavit tak zájezd na míru přesně podle vašich představ.

Kam jezdí: Jsou jednou z nejlepších cestovních kanceláří zaměřující se na cesty do Střední a Jižní Ameriky.

Jakým stylem jezdí: Připraví cestu na míru přesně podle přání klienta. Záleží jen na vás, jak a kam budete chtít cestovat.

Co umí nejlépe: Celou Latinskou Ameriku. Online si připravíte vlastní itinerář cesty a Reina Travel jej pro vás zrealizuje.

Specialita: Možnost připravit si na webových stránkách kanceláře vlastní itinerář. Okamžitě také uvidíte konečnou cenu cesty.

Počet klientů: Stovky ročně

Náš pocit: Lidé v Reina Travel znají místa, které nabízí opravdu dokonale, a proto dokážou připravit cesty klientů opravdu dokonale. Zaujal nás zejména přístup ve stylu „nic není problém“, klient si může vymyslet v podstatě jakoukoliv kombinaci míst a Reina Travel jej pro něj dokáže zrealizovat.

Sídlo: Praha

Web: www.reinatravel.com

Jakou máte zkušenost s CK Reina Travel vy? Napište nám, abychom mohli tyto informace průběžně vylepšovat. Jednotlivé názory nebudeme doslovně do profilu kopírovat, ale snažíme se shrnout postoje více lidí do obecného hodnocení.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: