Profil: CK Viva Austrálie

Profil: CK Viva Austrálie

Shrnutí: Na českém trhu nenajdete lepší cestovní kancelář specializující se na Austrálii. Skvěle zvládají i Nový Zéland!

Kam jezdí: Specializují se na dvě destinace, a to Austrálii a Nový Zéland. Dokážou připravit také perfektní kombinaci obou destinací. V nabídce ale naleznete i velmi dobře připravené cesty na exotické ostrovy, jako je Fidži, Bora Bora nebo třeba Bali.

Jakým stylem jezdí: Majitel CK, Karel Topič, všechny destinace sám procestoval a v Austrálii dlouhé léta žil, proto dokáže nabídnout zejména skvělé zájezdy/dovolené na míru pro každého zájemce.

Co umí nejlépe: Dobrodružné i komfortní a pohodové cesty do Austrálie, kde vám ukážou místa, o nichž jste asi ještě moc neslyšeli a samozřejmě i místa známá, která nemůžete vynechat.

Specialita: Jednoznačně dovolená na míru v Austrálii či na Novém Zélandu. Umí zařídit výlety v jeepech v divoké přírodě, šnorchlování a potápění s velrybami, delfíny nebo velrybím žralokem, nejhezčí treky, ubytování na stromech deštného pralesa, pronájem vlastní plachetnice a mnohé další.

Počet klientů: za 7 let působení se klienti počítají na stovky , každoročně je to více než 100 klientů jen na Austrálii a NZ.

Náš pocit: Pro Karla Topiče je Austrálie druhým domovem a svou lásku k této zemi dokáže skvěle přenést i na klienty, pro něž připravuje zájezdy na míru. Navíc zná místa, které v běžných průvodcích o Austrálii snad ani nenajdete.

Sídlo: Zlín

Web: www.viva-australie.cz,

Zkušenosti čtenářů

Ondřej

Oceňuji především profi přístup při plánování naší dovolené, samotná cesta pak proběhla naprosto bez problémů a Nový Zéland jsme si moc užili, určitě za nás doporučujeme.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: