Profil: CK TRUE TRAVEL

Profil: CK TRUE TRAVEL

Shrnutí: Cestovní kancelář specializující se výhradně na cesty po Novém Zélandu. Její zakladatelé zde žijí více než deset let, a tak vám nabídnu vskutku skvělý servis i znalosti.

Kam jezdí: Již podle názvu je zřejmé, že se specializuje pouze na Nový Zéland, což předurčuje nebývalou kvalitu zájezdů.

Jakým stylem jezdí: Skvělý program a jen úzká skupinka lidí s průvodcem, který je dokonalým znalcem. Můžete se těšit na místa, která byste sami pravděpodobně nenavštívili.

Co umí nejlépe: Dokonale vám ukázat všechna známá i méně známá zákoutí Nového Zélandu. Navíc dokážou připravit skvělé zájezdy takříkajíc na míru.

Specialita:EXPEDICE AOTEAROA exkluzivně pouze pro členy BUSHMAN CLUBu. A pak zejména plavba na Antarktidu a Subantarktické ostrovy.

Počet klientů: Stovky ročně.

Náš pocit:Prakticky neexistuje jiná cestovka s česky mluvícími průvodci, která by vám dokázala představit Nový Zéland důkladněji a podrobněji. Zkrátka se vám bude věnovat někdo, pro koho je Nový Zéland životem!

Sídlo:Praha, Nový Zéland

Web:www.truetravel.cz

Jakou máte zkušenost s CK True Travel vy? Napište nám, abychom mohli tyto informace průběžně vylepšovat. Jednotlivé názory nebudeme doslovně do profilu kopírovat, ale snažíme se shrnout postoje více lidí do obecného hodnocení.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: