Profil: CK HORY

Profil: CK HORY

Shrnutí: Malá cestovní kancelář, která dělá zájezdy opravdu srdcem a na cestách ukazuje krásu nejen hor. Na trhu je najdete od roku 2013.

Kam jezdí: Jejich specialitou je sever (Norsko, Island či Grónsko), dále pak Afrika a Blízký východ. Jejich hlavní snahou je ale jezdit na místa neprávem opomíjená a mimo zájem davových turistů.

Jakým stylem jezdí: Výhradně v malých skupinkách, takže si na zájezdu budete připadat jako na výletě s partou kamarádů. Nabízí také zájezdy pro opravdové dobrodruhy, na nichž navštívené destinace ukazují v té nejryzejší podobě. Kromě malých výprav mikrobusy jezdí i zájezdovými autobusy a rádi také využívají místní dopravu. Jejich specialitou jsou přechody hor.

Co umí nejlépe: Nebát se zařadit do svých programů neznámá a opomíjená místa. Jen tak lze podle nich zažít něco výjimečného.

Počet klientů: Přestože většina zájezdů je v malých skupinkách, ročně s nimi jezdí přibližně 100 dobrodruhů, mladých tělem nebo duší.

Náš pocit: Pokud nemáte čas organizovat si sami nevšední cestu, ale zároveň nejste fanouškem klasických zájezdů, CK HORY je přesně volba pro vás. Přináší všechny výhody zájezdů a zároveň nabídne atmosféru jako při cestě s partou kamarádů.

Sídlo: Jesenný, bývalá brusírna skla

Web: www.ck-hory.cz

Jakou máte zkušenost s CK HORY vy? Napište nám, abychom mohli tyto informace průběžně vylepšovat. Jednotlivé názory nebudeme doslovně do profilu kopírovat, ale snažíme se shrnout postoje více lidí do obecného hodnocení.

Zkušenosti čtenářů

Zuzana Venclu

Dobry den, rada bych v létě 2020 jela s cestovní kancelari Alpina do Kanady Skaliste hory, příroda, zájezd 3 tydny, cca 70.000 kč. Sháním na tuto cestu parťačku přibližně meho veku a fyzické kondice (neni podmínkou), ktera by se mnou střílela stan a vaření. Je mi 50 let., miluji přírodu, hory, dobrodružství a romantiku. Dekuji za pripadne ohlasy: zu***@Ve****.cz.
Zuzana Venclu, Praha

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: